www.sudzibas.lv Viasat Naudas atdošana par neko

Viasat - Naudas atdošana par neko

Viss sākas ar to, ka es aizmirsu maijā samaksāt par viasat un jūnija man majas atnāca rēķins jau no creditinform... Es samaksāju! Pēc tam man nesutīja rēķinus kadus 2 mēnēšus! Un beigu beigās kad gribēju uzzināt kapēc un vel vēlos atteikties no viņu sliktiem pakalpojumiem, jo pa tv nebila daudz interesantu programmu kaut arī bija zelta pakete!Nosutīju uz e-pastu atteikumu, zvaniju uz viasat un viņi pateica ka neko nav saņemuši, ka arī man ir jasamaksā par 5 mēnešiem 70ls!!! PAR TO KA MAN MāJAS VISU IR ATSLēGUšI!!! Es to nelietoju, ka arī nebija rēķinu!!!Krāpnieki!!! Naudu atdevu par gaisu!!!Vel gribēja mani uz tiesu aizsutīt par saVam kļūdam!!!

N

E es 27.08.2008

Muļķīgs jautājums - a kas ir rakstīts līgumā par apmaksas kārtību un par līguma laušanas kārtību?
Kautkā neesmu dzirdējis, ka normālos kantoros būtu iespējams lauzt līgumu pa e-pastu...

M m..... 28.08.2008

Jāizlasa līgums ...un līgumā rakstīts -pirms konkrēta termiņa laužot līgumu, jāmaksā firmai līgumsods...

J jānisvītiņš 28.08.2008

Nevienam neiesaku, šaraškina kantoris

Z zaijka 08.01.2009

Rēkini ir jāmaksa pat tad ja neesat skatijusies tv, tas ir tas pats ka ar telefona pieslegumu- ligums noslegts uz 2 gadiem un ir javeic ikmenesa maksajumi, ja tas netiek darits kl tiek nosutits uz Creditreform. viasat jau nav vainigs ka neesat nomaksajusi rekinu, pasam jainteresejas par sava rekina stavokli un pirms piekrit parakstit ligumu to UZMANIGI IZPETIT, ja tas netiek darit, nav ko apsaukaties un teikt ka visi ir pie vainas, bet tikai ne Jus!!! Ja butu samaksajusi laicigi, neviens signalu neatslegtu!!!

V vita 19.02.2009

Sūtīju iesniegumu ar lūgumu uz 3 mēnešiem apturēt pakalpojumu sniegšanu, jo ziemas mēnešos dzīvojam dzīvoklī, nevis mājā. Biju pārliecināta, ka pakalpojumu sniegšana ir apturēta, līdz saņēmu jaunu rēķinu. Zvanu uz VIASAT, saka, ka iesniegumu nav saņēmuši, kad paziņoju, ka sūtīju gan pa e-pastu un gan kā ierakstīto vēstuli, mans iesniegums uzreiz atradās.

Z zaijka 15.04.2009

nu ja ar to iesniegumu sanemsanu dazreiz gadas ka viasat nesanem, tadel ari es ja sutu kautko tad atzvanu un parprasu vai vini ir to sanemusi,

G guntis 19.05.2009

es divus gadus skatījos vienus untospašus raidījumus, tas akcījas viasats ir pilnīgs sviests abonements 18ls.mēnesī par neko.

I ilva 03.09.2009

Zajka - vai tik tu neesi Viasat darbinieks? Loti intensīvi aizstāvi to blēžu kantori. To kam es esmu gājusi cauri ar šo iestādi, lai dabūtu atpakaļ pārmaksāto naudu neiesaku izbaudīt nevienam. NEŅIEMIET VIASAT!!!
IETAUPĪSIET DAUDZ SAVU NERVU ŠŪNU.

A Aldis 29.09.2009

Mēnesi atpakaļ - augustā - pamēģināju atteikties apstiprināt izmaiņas VIASAT klientu apkalpošanas līgumā, kuras viņi man atsūtīja pa pastu. Sak - ja es rakstiski netsakos - izmaiņas stāsies spēkā. Parasti jau nu būtu jābūt otrādi - ja es aizšutīšu parkstītu līgumu atpakaļ, tad esmu piekritis...Bet - nu labi. Aizsūtīju vēstuli, ka nepiekrītu viņu jaunajiem nosacījumiem - PA PASTU (nevis e-mail), noteiktajā 30 dienu termiņā... Izskatās, ka arī šajā gadījumā viņi tēlos, ka neko nav saņēmuši, jo reakcijas joprojām nekādas. Toties - rēķinu par septembri neesmu saņēmis (tāpat kā te daži nelaimes biedri raksta). Drīz man beidzas 2 gadu līguma termiņš un savu vēlēšanos lauzt līgumu noteikti sūtīšu AR IERAKSTĪTU VĒSTULI.

V Ventuks 05.12.2009

Komentāri lieki - kārtējais cilvēks kurš līgumu nav izlasījis pat tad, kad šeit rakstīja sūdzību.