www.sudzibas.lv Viasat mūdienu realitāte

Viasat - mūdienu realitāte

Sveiki!

Saskāros ar pavisam mūsdienām reālu, bet vienlaikus man nepieņemamu situāciju!
Esam jau 5 gadus viasat klienti, uz šodienu saskārāmies ar to ko vienā jaukā dienā mums, tautas valodā sakot, uzkārās dekoders. Sazinoties ar apkalpošanas centru, saņēmām informāciju, ka nepieciešams dekoderu vest uz remontu, ko apņēmās viņi paši ar kurjera palīdzību izdarīt. Atbrauks, paņems, sataisīs un atvedīs atpakaļ... bet... piecas dienas, šajos laikos esam bez TV, pavisam vienkārši...šoks gan, un pat milzīgs.
Viņi nepiedāvā mums nekādas alternatīvas, jo diemžēl tadus pakalpojumus, kā klientu nodrošināt, kaut vai ar kādu citu dekoderu, tajā laikā kamēr dekoders ir rīgā remontā, viņi nepiedāvā. Dīvaini! Kaut gan tas ir pavisam reāli! Lai nepaliktu bez TV mēs aizņēmāmies dekoderu no kaimiņiem, kas pašlaik ir atteikušies no viasat pakalpojumiem un desmit minūšu laikā, kad sazinājāmies ar apkalpošanas centru mums aktivizēja kaimiņa dekoderu, burvīgi... bet lai samazinātu sava klienta nepatīkamās emocijas, pats viasat šadu pakalpojumu nesniedz. Skumīgi, bet fakts un ša rezultātā mēs tomēr esam pieņēmušies šo pakalpojumu pārtraukt un izmantot kādu citu operātoru...
Mums nav pieņemams fakts, ka šajos laikos, kad cilvēki ir izvēlējušies sev piemērotu TV pakalpojuma sniedzēju, gadās problēma, nākas palikt bez TV, jo vairs taču nav iespējam redzēt nevienu TV kanālu bez dekodera, ko vēl pagājušā gadā varēja.
Es tomēr ceru, ka VIASAT mainīs šo sistēmu par labu saviem klientiem!
Paldies!

I

M Monažņiks 10.10.2010

Mums ir dekoders, un enkagi ligumi nahren nav vajadzigi.Tadus tik tadiem lohiem ka tu

B Braucējs 10.10.2010

Dzīvoju bez televizora jau gadus 4 stabili, visu ko vajag var apskatīties datorā- ziņas, filmas, pat hokejs tiešraidē! Ja firma ņem uz remontu dekoderu, viņiem NEKAS nav jādod vietā, tās ir jūsu iedomas un saklausītas pasakas no citurienes. Ja reiz citur tā dara, tad brauciet uz turieni, redzēsim cik bieži jums tur kārsies dekoderi. Nudien izlepusi tauta! Nevar 5dienas pasēdēt bez televizora. Un mēs runājam par pieaugušiem cilvēkiem?

I inter 10.10.2010

Vo, vo man ar līdzīgs gadījums bija.
Sievai radās veselības problēmas, ielikās slimnīcā uz 5 dienām. Zvanīju uz slimnīcu, lai man uz to laiku atsūta kādu citu sievu. Šie neparko. Tiešām nesaprot, ka man viņa takš vajadzīga.
Labi, ka kaimiņš izlīdzēja un atļāva izmantot savu pirmo sievu.
A tā galīgi, čau!
Es tomēr ceru, ka slimnīca mainīs šo sistēmu par labu saviem klientiem!
Paldies!