www.sudzibas.lv Viasat Meklē naudu :D

Viasat - Meklē naudu :D

Samaksāju Viasat rēķina atlikušo summu, ko viņi nevarēja novilkt automātiski. Un tad sākās... trīs reizes man atslēdza kanālus, kad zvanīju un vēl pie tam aizsūtīju maksājuma uzdevumu, man paziņoja, ka viņi meklē naudu, jau kā MĒNESI... vispār tur tāds bardaks... mēnesi viņi naudu nevar atrast, nez kur šī aizskrējusi, pie Baltcom paciemoties????

K Karīna 24.03.2009

Pati esmu šī Viasat kliente un neko labu par viņiem teikt nevaru. Valstī PVN pacēla par 3%, bet šie pa 50% un pat pa 100%. Un tad vēl tās mūžīgās problēmas ar rēķiniem...

A anna 24.03.2009

Manu pārskaitīto naudu meklēja 2 mēnešus.

J jolanta 25.03.2009

Mums ar vienas problēmas ar to Viasat...kaut kads murgs...FUI FUI, TULĪT ATTEIKSIIMIES DRĪZ!

B Baņkieris 31.03.2009

Man ar šo ko mpāniju arī ir bijušas saķeršanās!
Tagad zvana un prasa vai nevēlos viņu pakalpojumus. Atbildēju, ka nē, ar to lieta beigta, bet nekā pēc pāris dienām atkal zvana.
Vispār spriežot pēc visas pieejamās informācijas, viņiem tajās datu bāzēs baigais bardaks!

Z zaijka 23.10.2009

labi, ilgi mekle gan to naudu, bet viasat ari nav vainigs, ka laicigi nebij naudas konta un tapec automatiski nenonemas nauda, ka ari tas ka Jus maksajot neesat visus datus ierakstijusi, ja viss tiek kartigi noradits maksajums ienaks bez problemam, bet ja ne tad pasi vainigi un priecajaties ka viasat nak preti naudas meklesana.

U uldis 15.03.2010

Man tiesi tada pati problema, un vel jautrak, mani iesniedza kreditreforma, kaut zvaniju viniem 10 reizes un sutiju maksajumu uzdevumu, tapat nepilda vini pat elementarakas saistibas pret klientu, nenak preti problemas risinashana, pat tad kad atteicos no viasat neatsutija galejo rekinu par atlikusho maksu, kaut karti laikus atpakal nosutiju, un ne bridinajumi ne ka, pa taisno kreditreforma, vai tiesham musu valsti pakalpojumu sniedzejiem pret pateretaju vairs nav nekada, pat elementara pienakuma? iespejam tiesasos!