Viasat - liigums

Protams, ka dzilja neapmierinatiiba ar Viasat, jau gadu atpakalj esmu nodevusi karti, bet maksajumi joprojam tiek suutiiti, ari Credit reform piesledzas. Vai sheit ir kads, kursh gatavs versties tiesa pret VIASAT?, vai ari kads jau to ir darijis? Dodiet zinju, pievienoshos, vai ari uzsaksim sho procesu kopiigi. Rakstiet uz epastu [slēpt]@tvnet.lv

D

H HugoDjego 12.03.2010

Tas sīkums.Tagad drīz atlidos Apofiss /asteroīds/ un iemauks pa sirus /tas ir tas viasat satelīts/, bet tiem, kam tikko līgums-tie vispār nekur nevar sprukt.Tiem būs jāmaksā tik ilgi, kamēr Apofiss atgriezīzies, lai trāpītu Zemei-mūsu planētai! Un varbūt kāda lauska trāpīs tam kantorim-tad varbūt būs miers vienreiz!

V viasat.lv 12.06.2013

tatad ja jums nava kautkas nokartots laika vai kads papirs vai kas aizķeries ja jus jamaksa ir
bet labak pajautajiet kadam no zvanu centra...sazvanit varat 8686