www.sudzibas.lv Viasat Līguma pārtraukšana

Viasat - Līguma pārtraukšana

Nav iespējams pārtraukt līgumu ar VIASAT!
Viņi pieņēmuši savus iekšējos noteikumus, ka klients līguma pārtraukšanu var pieteikt tikai telefoniski,
darba dienās un laikā. Absurds!
Ir skaidrs, ka uz šo savienojumu neviens neceļ klausuli.
Sazinoties ar citiem VIASAT operatoriem, saka, ka šo jautājumu nevar risināt, iesaka pagaidīt ilgāk (tika zvanīts vairākkārt, gaidīts ilgāk par 5min.) kā arī sola, ka pieteiks, lai atzvana, bet protams, ka neviens neatzvana!
Vienīgais risinājums - sūdzība Patērētāju tiesību aizsardzības birojā.

S sfsdfsd 08.09.2009

neāksties un aizsūti vēstuli pa pastu, ka atsakies ar tādu un tādu datumu - lauz līgumu un viss, tad ja neliek mieru - uz patērētājiem un visas vēstules ieraksti - caur pastu, citādi tevi čakarēs, nekādus telefonus utt

B baiba 09.09.2009

VIASAT vispār nevajag pieslēgt!Vienmēr rodas ar viņiem problemas!

V Viktorija 23.09.2009

Man problēmas sākās decembrī, kad beidzās līgums un mēs par to iepriekš brīdinājām VIASAT. Izrādījās, ka viņi ir mainījuši līguma noteikumus un par līguma izbeigsanu jāziņo 30 dienas iepriekš.Tāpēc tika atsūtīts rēķins par 30 dienām par izmantotajiem pakalpojumiem (kaut arī karte jau sen tika nosūtīta uz VIASAT) ar atpakaļejošu datumu un 2 dienas pēc tam, brīdinājuma vēstule. Rēķinu apstrīdēju, tomēr pārrēķinu tā arī nesaņēmu, tikai nākošā vēstule nāca jau no Creditreform. Paši jau nu negribēja "ķēpāties". Par VIASAT neko pazitīvu vairs nevaru teikt.

T toViktorija 09.12.2009

Izrādījās, ka viņi ir mainījuši līguma noteikumus ...
------------------------------------------
Un Tu, protams, par izminītiem līguma nosacījumiem nebiji informēta? Protams, ka biji informēta, tikai neapgrūtināji sevi ar to izlasīšanu. Tā ka vari vainot vien sevi pašu.
Līgumu ir JĀLASA! Un ne tikai Viasat, bet visi līgumi ir jālasa.

I Inta 01.02.2010

Es arī pievienojos negatīvajiem komentāriem par Viasat!!! Mums vispār baigi štruntīgi tagad sanāk. Iepriekš dzīvojām privātmājā, pierīgā, kur nebija iespējams ievilkt nekādu kabeli, tāpēc vienīgais risinājums bija Viasat. Cena viņiem briesmīga 17.10 Ls, mēnesī tikai par TV!!! Bet nekas neatlika... Bet tagad ir izveidojusies tāda situācija, ka esam pārbraukuši uz citu dzīvesvietu, respektīvi dzīvokli, kur jau ir Lattelecom pieslēgts, starpcitu TV + internets maksā nedaudz virs 10 Ls par ko protams ir lielais prieks. Bet ir vēl viens bet, ko tad iesākt ar to Viasatu, kas man tagad nemaz nav vajadzīgs un kuram līdz līguma beigām vēl 8 mēneši. Es tagad šiem zvanīt uz viņu "kantorīti" (nevarēju sazvanīt dienas 3, jo kā vienmēr aizņemts) tagad izstāstu savu situāciju, a šie man saka jāmaksā sods par liguma izbeigšanu pirms laika un summa vnk astronomiska 140 LS, bet ja vienkārši damaksāt rēķinos tos atlikušos mēnešus tad 136 Ls. Tagad man vispār interesanti sanāk- man būs atlikušos mēnešu par neparko jāmaksā katru mēnesī tie 17 Ls. PILNĪGS SVIESTS, esmu vairāk kā neapmierināta!!!

L larisa 08.02.2010

es arī pievienojos negatīvajai attieksmei.Nemaz tik vienkāršii nevar tikt vaļā no viņiem.Lai pārtrauktu līgumu, telefoniski nevar viņus sazvanīt jau 6 mēnešus, bet kad sazvana, tad viņi saka, ka ir tomēr jāraksta iesniegums. tad es aizfaksēju iesniegumu, kuru viņi apstiprināja par saņemšanu un pēc mēneša man zvana un uzdod jautājumu:MĒS ESAM SAŅĒMUŠI JŪSU IESNIEGUMU PAR VIASAT PAKALPOJUMU ATTEIKŠANOS.VAI JŪS ATSAKATIES?atbilde: JĀ ES ATSAKOS NO JŪSU PAKALPOJUMIEM. viss, saruna ir pabeigta.šodien es uzzinu, ka tēvam mājās joprojām darbojas viasats (tas nav man, bet tēvam). tad nu es zvanu un pec kada laika man atzvana specialists un saka:JŪS MUTISKI ESAT ATTEIKUSIES NO IESNIEGUMA, TĀPĒC JOPROJĀM LĪGUMS DARBOJĀS.es protams tam nepiekrītu un man saka, ja vēlos lauzt līgumu man ir nevis jāraksta iesniegums, bet gan jāzvana uz to pašu attiecīgo nummuru, kuru neviens tajā galā neceļ. un tā visu laiku riņķojam ap apli.
es joprojām ar viņiem cīnos, bet beigu beigās, ja nekas mierīgā ceļā nesanāks, tad par pakalpojumu nemaksāšau un 140.00 ls soda naudu par līguma laušanu nemaksāšu. ko parādpiedzinēji paņems no pensionāra, kas pēc statusa skaitās invalīds un maznodrošinatais?to pašu mazo pensiju?!!!vai ķersies klāt bērniem un mazbērniem?!!!

E EX klients 06.10.2010

VIASATA uzbaaziiba vienkaarshi besii aaraa. es no uttiim atraak tiku valjaa nekaa no vinjiem . Man kaa pateereetaajam ir izveeles iespeejas ko skatiities un/vai kaadas kompaanijas piedaavaajumu izveeleeties.
Ljoti nepatika ka vinji saaka ap...irst lattelekom- vinji taadi vinji shitaadi cenas vinjiem taadas utt utp.
Necieshu taadu attieksmi pret konkurentiem. Jo to pashu vinji arii var teikt par savu klientu - kaadi visi lohi ka maksaa mums. un es domaaju ka taa arii ir ka vinji savaa starpaa sarunaajas -- cik es shodien daudz lohus pierunaaju pagarinaat liigumu- cik es daudz jaunus lohus atradu utt.
Cien. daamas, cien. kungi silti iesaku nesasieties ar viasat. jo viss ir kartiibaa liidz briidim kameer juus maksaajat vinjiem naudu, tikliidz juus negribat turpinaat liigumu taa vinji saak chakareet un izdomaat visaadus trikus ka juus esat paarkaapushi liiigumsaistiibas un veelas veel papildus iekaseet dazjaadas summas no kaada 140, no cita 80 es pat izteiktos kaukas liidziigs FACE CONTROL cik nu no kura paprasiit, PRETEKĻI.( lasot daudz komentaarus un suudziibas es pilniibaa piekriitu 99 % jo es pats esmu izgaajis tam visam cauri). Un ir ljoti pretiiga sajuuta, nu tjipa juuties kaa recidiivists.

E EX klients 06.10.2010

VIASAT. gribeeju lai tas iikshkis tomeer ir uz leju