www.sudzibas.lv Viasat Laimētie dekoderi

Viasat - Laimētie dekoderi

Kuram vēl ir Viasat laimēts dekoderis? Ar daudz dažnedažādiem pievienotiem līgumiem, kuri ir TIKAI jāparaksta, lai kļūtu atkarīgs uz mūžu!!!

D

A andrejs 12.08.2010

Tad, kad televīzijā reklamēja, ka var otru dekoderi dabūt par brīvu ņemot vēl vienu pieslēgumu, viņi man zvanīja un meloja, ka itkā esmu tādu "laimējis". Jebkurš tādu varēja dabūt. Es lūdzu pārzvanīt, jo biju darbā, bet ar mani turpināja šo bezjēdzīgo sarunu. Nav komentāru par tādu kantori.

B BB 13.08.2010

Es pieslēdzu saviem abiem mājas TV Viasat. Viss oki, nekādu problēmu. Līgumā arī viss ok. Nesaprotu, ko jūs te visi ārdaties???

A andrejs 13.08.2010

Un Viasat aģenta darbu arī esi atradis?

K kaspars 13.08.2010

ne nu tiesam ko jus cilveki raudat pa to viasat??? lasat ligumu pirms sledzat...kad gribat atteikties ir ari jaizlasa ligums tur tak viss ir teikts...

M Makss 16.08.2010

Ja izlasa normāli līgumu, tad viss ok. Ja k-kas nepatīk - var mēģināt sarunāt k-ko pamainīt. Vismaz es nekādas problēmas ar Viasat nemanu.

K kalniņš 29.08.2010

Mūžīgi sūdzās tie, kas nemāk vai negrib lasīt. Viasat ir kārtīgs uzņēmums, kas rūpējas par pakalpojuma kvalitāti. Skopais maksā dubultā, par to sen pārliecinājušies lattelecoma klienti.

E EX klients 03.10.2010

Kalniņa kungs, par kaadu kvalitaati Tu runaa, vai par to, kad liist stiprs lietus vai sniegs snieg bilde vienkaarshi djorgaajas jaaskataas kvadraati ekraanaaa un jaamegjina uzmineet ko raada!!!.un tai pat laikaa otram TV ir lattelekom dekoders un raada ideaali bez trauceejumiem.
Esmu laimiigs ka neesmu vairs vinju klients.

A andrejs 03.10.2010

Ex Klients,
Viņu amats ir komentators internetā. Viasat par to noteikti arī algu maksā. Nevienam normālam kantorim nav līgumu ar maziem burtiņiem, kur vienīgā jēga ir tevi piesiet un nebeidzami tevi sūkt. Viasat noteikti ir iegrābies šajā krīzes laikā, klienti skaits sarucis arī ar LTC palīdzību, kurš nemaz nav tik slikts, kā šie pastarīši no viasat visā netā to ņuņā.