Viasat - krapsana

Es gribeju visiem pavēstīt, ka VIASAT apkrāpj cilvēkus.
Es samaksāju par gada karti 10.00 ls, bet nakamajā menesī atkal atnāca reiķins, ka jamaksā 10.00 ls par gada kartes izmantošanu.
Tā sanāca, ka naudu nesamaksāju lidz 25 datumam, nokavēju piecas dienas, bet VIASAT atsūtija reiķinu plus 3.00 ls kurā bija minets ka ta ir soda nauda, ka nav samaksāts laikā.
es uzskatu ka tā ir netasnība, pret cilvēkiem, kuri izmanto VIASAT paklpojumus! [slēpt]@

G

L linda 20.11.2009

viasat tiesam krapj cilvekus [slēpt]@

H Hugo Djego 20.11.2009

Vajag varbūt darit otrādi-smaksāt viņiem mēnesi uz priekšu avansā, un tad lai dod tos 3 latus atpakaļ!!!

B biksis 21.11.2009

ja tu vari parādīt kvīti ka vienreiz jau samaksāji kartes gada maksu, tad otro reizi Tev nav jāmaksā...

E Ebony 21.11.2009

Man gadījās līdzīga kļūme vienreiz, bet nu neko - pazvanīju viņiem uz info tel. 67 060 504, pasūdzējos, viņi atvainojās un visu nokārtoja. Nevajadzēja neko lieki maksāt.

V Ventuks 05.12.2009

Tur jau tā problēma, ka laikus nesamaksāji. Viņi vēl pagaidīja dažas dienas un sūtīja jaunu rēķinu, bet šoreiz jau ar soda naudu. Rēķini ir jāmaksā laikus :)

I ilze 11.01.2010

Viasats vispār ir kaut kas briesmiigs!!!
Viniem nesen mainijas bankas rekviziti, kad meginaju samaksat internetbanka, ka to biju darijusi lidz sim, nekas nenotika. Japiebilst, ka pirms tam netika atsutits ne bridinajums uz e-pastu, ne sms veida, ne pa pastu! Kad apmekleju Viasat majas lapu, tur bija vel aizvien vecie rekviziti, bet soda naudu-ja, to man vini atsutija par nesamaksatu [slēpt]@ Un tas nav vienigais sada veida gadijums!

J janka 18.01.2010

piekritu, ka krapnieki. knapi tiku vala no viniem pec diviem gadiem, bet pirmos menesus, kad piesledzu visu laiku naca mistiski rekini par dazadiem vienreizejiem maksajumiem, nemaz nerunaju, ka neskatoties uz ligumu panema un vienkarsi paaugstinaja ikmenesa maksu. visiem silti iesaku tureties talak.

F FFH 13.05.2010

Piedod Gunta, bet man gan liekas, ka Tu pavēstīji, ka neesi spējīga tikt galā ar savām finansu lietām. Tev vienkārši nav izpratnes, ko nozīmē līguma viens vai otrs punkts, kā tas stājas spēkā, kad tas stājas spēkā? Kā notiek apmaksa Latvijas finansu sistēmā? Tu tā arī nesaprati, kāpēc tev atsūtīja vēl vienu rēķinu par karti? Kāpēc papildus 3 Ls paprasīja?
Varbūt ir vērts padomāt par personīgo finansistu vai grāmatvedi, kurš uzraudzīs visas šīs lietas?