www.sudzibas.lv Viasat Krāpšana

Viasat - Krāpšana

Ļoti ļoti grūti tikt vaļā no viasat. Lai ko tu darītu vai teiktu nevar tikt vaļā. Vienīgi ar lielu soda naudu. Vai televizors rāda vai nerāda viņiem vienalga. Maksā tik ragā par neko. Meistars atbrauc noplāta
rokas sāka ka nav zonas. Bet tas tak tv plei home ir vienalga. Galvenais lai tu izdarītu mēneša maksu! Ļoti slikti uzrakstīts līgums kurš ir tik izdevīgs viņiem ne klientam. Piemēram ja gribi braukt uz ārzemēm tu nedrīksti no viņiem atsacīties. Nomirt arī nevar jo redziet tas nav viņiem izdevīgi!

13.01.2021

R Ritvars 14.01.2021

Nav nekāda problēma no viņiem atslegties lai arī ko viņi savā līgumā rakstītu. visa problēma ir tajā ka nemākat.

M Mishurow 28.01.2021

Ritvars mums ir no Viasat, vai ne? Kaut kādu labu atsauksmi taču ir jāatstāj. Ko nemākam? Ir kaut kāds īpašs veids kā to izdarīt, jo ar parastu zvanu viņiem nepietiek? Man pie viņiem personīgi ir jābrauc un uz ceļiem jālūdz? Tā tas jādara?
Zvanam viņiem 2 DIENAS, atteikties gandrīz kā neiespējami, viņiem ir visādas atrunas. Tieši tāds pats scenārijs ar atteikšanos un meistaru. Neskatoties uz to, ka klienti esam daudzus gadus, par līguma laušanu jāmaksā labs sods.

G goldielie 10.02.2021

Jūs nu gan par visu pārspīlējat. Atzīstatie- nemākat atteikties un tas arī viss. Tā vietā, lai Jūs kārtotu atteikumu, Jūs rakstat sūdzības, kā bērnudārznieks. Nezināju, ka bērniem piedāvā slēgt līgumus ar televīzijas pakalpojumu. :D