www.sudzibas.lv Viasat Krāpnieki

Viasat - Krāpnieki

Jau divus gadus esmu jūsu klients. Pagājušo nedēļ pasūtīju papildus dekoderu, ko jūsu darbinieki apsolija piegādāt 05.02.2010. šovakar jūsu darbinieks piezvanīja un paziņoja, ka dekoderu vairs nav. Varētu piegādāt tikai 17.02.2010. Ja jūsu kompānija nespēj nodrošināt iepriekš reklāmās izsludināto pakalpojumu izpildi, turpmāk to uzskatīšu par krāpšanu!!!

J

H Hugo Djego 05.02.2010

Labāk neņem neko no viasat, beigas atkal busi piesaistīts uz mūžu, par līguma laušanu atkal bus sods utt.

N na 06.02.2010

rēķini ka piķi viņi sāks skaitīt no 5 datuma, tas nekas ka tev nav dekoders mājās. lohatrona kantoris.

A abscef 06.02.2010

Mani Viasat arī bija davedis. Bet kad aizbraucu pie viņiem Maskavas ielā, tur bija laipnas meitenes kas visu nokārtoja, dabūju arī dekoderi.
Liekas ka tur ir sūdīga vadība, kas neko nesaprot no customer service.

J jāzeps 06.02.2010

maskavas ielā ir tie dekoderi, es pats redzēju ka viņnedēļ pāris simtus atveda.

P plūme 07.02.2010

da kāda tur krāpšana. es piemēram gribēju iegādāties lattelecoma dekoderi, man vispār pateicu, ka ātrākais tikai pēc mēneša lai nāku! Kaut gan paziņa tajā pašā dienā dabūja tur dekoderi. Laikam kaut kā rezervēts "izredzētajiem". Pretīga atteiksme no lattelecom.

A Antons 16.12.2010

Viasats tirakie naudas slaceji, krapnieki un gaili .

J Juris 16.12.2010

Visats ir normāls kantoris! Laba alternatīva virszemes (ne)apraidei! Komunikācijas problēmas, diemžēl ir. Bet citādi viss OK!

A Aivar 16.12.2010

Разводчики, постоянно что-то крутят со счетами.