www.sudzibas.lv Viasat Krāpniecīga rīcība

Viasat - Krāpniecīga rīcība

Mjā, arī mani piečakarēja. sākumā maksāju 6, 99, tad cena uzleca uz 13, ... LVL un vairs nevēlējos maksāt tik daudz. Viasat piedāvāja krievu paketi ar 20 normāliem kanāliem par 8.99, piekritu pagāja pāris meneši, tagad vairs darbojas kādi 18 kanāli no kutriem 1/4 ir nomainījusies uz kautkādiem ukraiņu kanāliem (reklāmas u.c. muļķības). Zvanīju kas par lietu viņi atbildēja, ka tāda, tagad ir krievu pakete un neko nezin, ja vēlos varu lauzt līgumu, taču lai rēķinoties, ka pārslēdzot uz krievu paketi piekritu jaunajiem nosacujumiem par trīs gadu termiņu un soda naudām, ja pārtraukšu līgumu ātrāk. Nu domāju, ja nepiekritīs tā pat pārtraukt līgumu, tad grizīšos ar sūdzību patērētāju tiesību aizsardzības birojā, jo uzskatu, ka viņi ir ievērojami pasliktinājuši sniegto pakalpojumu! Cīlvēki, kas vēl domā vai ņet šo tv kompāniju, noskaidrojiet, kāda maksa jums būs pēc akcijas termiņa beigām un rēķinaties, ka vienā dienā Jūs vairs nevarēsiet skatīties savu iemīļoto seriālu, jo šai kompānijai tas absolūti neinteresē! Iesaku izvērtēt Lattelecom piedāvātās virszemes digitālās televīzijas iespējas - varbūt būs mazāk problēmu:)

ģ

J Jāzeps 16.09.2009

Kāda jēga no Lattelecom? Nav ne TV3, ne TV6.

B Baltazars 18.09.2009

Man ir Viasats pa 9, 90 mēn. kanālu cik uziet, galvenais, lai ir sport baltic. Lattelecom vispār nav normālu sporta kanālu un tas viņiem ir LIELS mīnuss, tāpēc pat nedomāju ņemt šamos.

P ponux 03.10.2009

es arii nesuudzos pa viasatu:)

O Otto 09.12.2009

Arī nesūdzos par Viasat.

J janis 09.12.2009

pilnīgi piekrītu, pilnīgs murgs ne tv, gribu atteikties izrādās nevar!
man līgums beidzās pirms 2 gadiem.