www.sudzibas.lv Viasat Ko lai dara ar tādiem, kuru dabā nav?

Viasat - Ko lai dara ar tādiem, kuru dabā nav?

Mainot dzīvesvietu, nebija citu iespēju kā redzēt TV, izņemot Viasatu. Nu ko-ar ilgu gaidīšanu, lūgšanos un mēmo cenu (biju šokā, jo nekur tādi cipari nefigurēja) tā bilde atvērās.Bet atvērās ar klucīšiem un sprakšķiem.

Maksāju, paralēli sūdzējos. Arī PTAC. Pat tās šerpās dāmas saņēma laipnu lapeli, ka es pati esmu muļķe. Tagad man rokā ir credit reform lapele par parādu Viasatam. Esmu šokā. Tik ilgi runāts, lūgts izlabot savu aparatūru lai mani ikmēneša 11.90 LVL nebūtu samaksāti par neko, jo attēla nebija, bet bija tikai solījumi no Viasat puses šo lietu nokārtot.

Vai pirms credit reform lapeles nevajadzētu informēt tādu sīku vienību kā klientu, ka mēs tā un tā darīsim, kāsīsim un kāsīsim, bet bilde mūs neinteresē???

Starp citu-šodien taču bija darba diena, ne? Credit reform neviens necēla klausuli no 9:00- 17:00:-)))

Vai kādam te ir kāds padoms,vai jāiet uz policiju?

D

R raif 17.02.2009

Viasat это полный отстой. разводят людей своими договорами и всё. Смотреть нечего, обещенных каналов нет, я тоже попал на бесплатное подключение за которое потом пришлось платить, по договору мне пологалось первый год 6, 75 а пришел первый счёт 8 лат с копейками притом что сразу за 2 месяца. Когда задал вопрос на каком основании, оказалось 6, 75 это если я подписываюсь на автоматическую оплату с моего счёта, хотя об этом мне не кто не говорил, пришлось всё оплатить, сейчас сняли какие то деньги за переоформление договора, хотя договора никакого не видел и не подписывал и с нового года опять увеличили абонентную плату, а где же обещаные 6, 75...
Люди не попадайтесь на эти грабли- именуемые Viasat.

L Laine 17.02.2009

Jā Viasat ir smerdeļu bars. Kā tik Tu kaut ko ne tā, tā tūlīt Creditreform, kas atkal ir cits smerdeļu bars sūta vēstuli vai zvana jauna meitene, kura saņēmusies ieturēt uzspēlēti smieklīgi indīgu toni. Tur bija tas pinkainais Raivo Rosteris pie stūres. Moš viņš uzņēmumu sačakarēja, jo Ella viņam nabiņu pamasējot nomasēja pa zemu. Kas to lai zin, bet Viasat nerullē.

K KIRA 17.02.2009

Square +, Mateks, Asksioma, I eshjo kakaeto geometri4eskaja hujna-KIDALOVO NA NEDVIZHEMOSTJ KOTORUJU VI NA NIH PEREPISIVAETE!!! VNIMANIE- IDITE V BANKI, I DOGOVARIVAJTESJ, A DOGOVORI KOTORIE ETO ZHILJO VAM PODSOVIVAET - VIKIDIVAJTE V MUSORNIK, I OTKLU4AJTE TELEFON!!! NE PEREPISIVAJ!!!