www.sudzibas.lv Viasat klientu maldināšana

Viasat - klientu maldināšana

Aprīļa mēnesī man kā patstāvīgam VIASTA klientam telefona sarunā piedāvāja bezmaksas iegūt papildus dekoderu. Protams saprotot, ka nekā nav bez maksas noprasīju vai tiešām tas ir bezmaksas un kādas ir sankcijas ja vēlos no tā atteikties. Uz ko man atbildēja ka jebkurā laikā varēšu atgriezt uztvērēju un nekādu sankciju nebūšot.
Protams tagad, ka esmu nolēmis noskaidrojas ka tomēr sankcijas ir ... ok pats vainīgs neizlasīju visu līgumu... bet tomēr telefoniski mani maldināja.
Visas viasat sarunas tiek ierakstītas, tagad esmu pieprasījis šo te telefona ierakstu, lai pierādītu savu taisnību.

Bet ar to es negribu visu beigt es vēlos, lai visi viasat piekrāptie atsaucās uz šo ziņojumu. un kopa organizētu masveida Internet kampaņu pret viasat.
Ir cilvēki kurus varam uzrunāt un lūgt lai atslēdzās no ši pakalpojuma sniedzēja kā arī domāju ja mēs savākt pietiekami lielu cilvēku masu Baltkoms vai Izzi vel naudu iedos, lai šo konkurentu zem ūdens pagrūstu. Gribi piedalīties PIRMAJĀ PRET KORPARATĪVAS BEZATBILDĪBAS KAMPAŅĀ ? piesakies [slēpt]@gmail.com

Bloggeri, Tweetotāji, un citu socialo tīklu darboņi atsaucieties kopā mums tas izdosies! Piedodiet beidzot kādam kārtības jāievieš.

G

D Dīdī 31.08.2010

Izklausās pēc massu nekārtībām:D:D:D:D:D:D
Es neprečom bet varbūt ņemsiet mani bariņā:):):)

A andrejs 31.08.2010

Šie man arī toreiz zvanīja, itkā esot laimējis otru dekoderi. Televīzijā reklamēja toreiz, ka viņu tāpat var par brīvu dabūt pilnīgi visi, pie tādiem pašiem noteikumiem. Tā bija krāpšana.
Vispār, par šiem muļķiem ir jau ne mazums sacepts internetā, tāpēc efektīvākais būtu šos ņemt pa tiesām, ekonomikas policiju, PTAC. Jāatrod, kur skaidri redzams, ka tiek pārkāpts likums un tik tiesā iekšā. Bet par to naudas piesaistīšanas ideju - garām.

F faf 31.08.2010

Man kā bijušajam klientam ( :) ) zvanīja un piedāvāja atgriezties viasat klientu lokā uz !īpaši! izdevīgiem noteikumiem un tā kā biju ieinteresēts, kas tie par īpašiem noteikumiem, jau nākamā dienā bija gatavi atvest karti un līgumu ar kurjeru :).
Bet viasat puisis ātri atvadījās, kad paziņoju, ka tikai sākšu domāt par atgriešanos, kad savā e-pastā būšu izlasījis viņu īpašo līgmu.

A Andis 01.09.2010

Taisnība. Man bija tieši tas pats. Kad saku beidziet miglu pūst, bet atsūtiet līgumu kur viss ir skaidri un gaiši uzrakstīts, tad mūsu saruna pēķšņi izbeidzās.

M marina 01.09.2010

Ka bijusais darbinieks varu ieteik! Rakstiet iesniegumu par velesanos atteikties uz adresi :Riga, dzelzavas iela 120 g, VIASAT un nedelas laika sanemsiet zvanu, no VIASAT liguma dalas darbinieka! Paludziet, lai Jums atrod so sarunu, jo sarunas visas ir ierakstitas un saglabatas. Varat ari personigi ierasties Riga, dzelzavas iela 120 g, ieeja B 3 stavs un uz vietas noklausities sarunu un ja taja saruna bus tadi vardi, ka varat atteikties jebkura momenta, jusu ligums tiks lauzsts taja pasa bridi.

D danone 01.09.2010

=D
Es arī iekritu uz šo ''kampaņu''! Saņēmu dekoderi+dažādus interesantus līgumus+vēl vienu TV karti, par kuru attiecīgi arī jāmaksā! Ilgi nedomājot šo paciņu atgriezu! Tāpat jau ir purvs līdz ceļiem ar Viasat psiholoģiju=D

S Santa 04.09.2010

konkurence ir negodīga un lai iegutu vairak klientu dazkart ari melo, bet tapec jau vajag visu pasam noskaidrot

J jibopeso 07.09.2010

Nekas ne mūžam viašrotam nau un nebūs par vēlti, tieši otrādi šrots ir saskrūvējis tādas cenas ka pa to piķi normalu DRAMBOX var nopirkt un dzīvot daudz zelta gadus bez šrota saistībām!