www.sudzibas.lv Viasat Kantoris, kas ne par ko neatbild

Viasat - Kantoris, kas ne par ko neatbild

Pievienojos visiem, kas nav apmierināti ar VIASAT. Pilnīgi nesakārtota iestāde, kuras vadītājs, dziedošais Rosts atļāvās izteikt lielu apmierinātību ar sava kantora darbību minot, ka tikai kaut kādi 2% esot neapmierināti...

Domāju, ka ja 1 cilvēks ir neapmierināts, tad ir slikti. Viņi melo klientiem, vaktē tikai apmaksas termiņus, ne kvalitāti. Vispār, es arī gribētu atdot viedkarti un parabolu arī, kaut par visu to mēslu maksāts, bet vai man to stiept uz pasta kasti Rīgā?

Kāpēc viņu telefonu zvani ir kodēti? Darbinieces nestādās priekšā. Maksas telefona darbones, (pie kura klausules jākarājas 20-30 min.) runā pilnīgu sviestu.

Kaut kādu info un telefonu uzzināju tikai caur PTAC. Bet nav vērts. Atkal nesakarīga atrunāšanās. Ja jau tiek melots PTAC, tad man nav ko teikt.

Ja ir citi varianti, kā redzēt TV, nekad, nekad, nekad VIASAT ar visām viņu aploksnēm un pasta kastēm.

I

D Demons 22.02.2008

Jā esmu dzirdējis sūdzības no paziņām ka ja notiek kāda huiņa ar VIASAT maksājumiem tad lai dabūtu kļūdas dēļ ieskaitītu naudu dubultā par vienu mēnesi atpakaļ ar to VIASAT kantori tikt galā gandrīz nav iespējams:D visu laiku sūta kur tālāk vnk dirst!:D

A AndrejsŠķesters 19.03.2008

Piekrītu. Jau vairākas dienas pēkšņi pazuduši VIASAT Sport 1, VIASAT Golf un TV 2 Sport. Nu šie kanāli pēkšņi nav " iekļauti" paķetē. (Pirms tam gan bija).
Skaidrs kā diena - Rosta j-kungs prosta pārdziedājies. Kādas ir pieņemamākās alternatīvas?

S sandra 18.05.2008

es arī iegrābos viasat mēslos, kad piedāvāja tad teica ka būšot vismaz 2000 kanālu tagad kāir vakars 20.00 tā viasats atsļēdzas un redzami ir tikai daži kanāli, kad zvani uz viasat tad vairāk neviena tur nav kā operātori kas liek atslēgt uz 20.minūtēm untad vis būšot kārtībā
bet tāpat neiet tas viasats katru vakaru no 20.00 lidz 11.00 rītā ir klusums katru dienu zvanos uz viasat bet atbildes kāpec tas mēsls neiet nav.neiesaku nevienam ņemt viasat.

L Linda 28.04.2009

ak sii d... tauta.. cik ir naacies sazinaaties, 100% visi darbinieki staadas prieksaa, ja kurlums maac, ta nav javaino citi ... un runaajot par kanaaliem... Viasat Sport 1 un 2 vairs nerada nevienam TV operatoram... Viasat Golf ir !!! vajag maaceet riikoties ar aparatuuru...

š šeherezade 28.04.2009

Viasat izmisīgi meklē jaunus klientus un tagad viņiem ir akcija---ja esošais klients sameklē jaunu klientu, tad viņam nav jāmaksā mēneša abonenta maksa, bet domāju, ka ar jaunu klientu atrašanu būs ļoti grūti...daudzi kratās no Viasat vaļā, jo viņi ir samērā nekaunīgs kantoris un par klientu labklājību domā visai nosacīti, vai precīzāk--praktiski nedomā...

L Linda 29.04.2009

Viasat nav jaauztraucas par klientiem- taa ir viena no vadosajaam kompaanijaam LV.. un runaajot par akciju-Piesaki draugu-taa jau LOTI sen :)

T turatiespagabalu 01.06.2009

gribu tikt no viņiem vaļā, bet pa normālo jau laikam neatkratīties...klients viņiem ir pie pakaļas

L leons 26.10.2009

Sūdzmaņus jau nemīl neviens.
Arī es smīkņāju par to.
Tagad esmu tādā pašā situācijā,
VIASAT ir šausmīga organizācija.
Pret klientu attiecas, kā pret mēslu.

Lūdzu sakarā ar ceļojumu, lai rēķinu sūta elektroniski.
Tas protams netika darīts.
Bloķēja manus kanālus.
Zvani, kas speciāli domāti naudas kāšanai, neko nedeva.
Nu jau divus mēnešus pienāk rēķini un draudu vēstules. Prasa par nesaņemtu pakalpojumu Ls 17.
Jums jāmaksā jo esiet abonements!
Saku, bet kanāli bloķēti.
Maksājiet!
Maksāšu, bet karti un sūdzību sniedzu Patērētāju aizsardzības birojam.
Redzēsim, kas būs.
Attieksme, tiešām, kā pret trešās valsts aborigēniem.

RAMONA👀 26.10.2009

Linda, ja reiz pati apgalvo, ka vienmēr stādās priekšā, tad jau ir bijusi vajadzība zvanīt, bet kādēļ, ja ar aparatūru māki darboties? tad kurš ir d*** ??
nu ir tamVIASAT problēmas. Ar rēķinu vaktēšanu tiešām māk darboties uz visiem 100, bet ar kvalitāti gan ne.

V Ventuks 05.12.2009

Leon, izlasi līguma 7.7 punktu, kur skaidri un gaiši ir rakstīts, ka jāapmaksā arī tas laiks, kad signāls ir ticis atslēgts parāda dēļ.
Tā ka PTAC tur neko nevar līdzēt, ka klients nepilda līgumu, kuru pats ir parakstījis.

R raimonds 12.03.2010

Hai ! Alternativa(bet ne leta) ir DREAMBOX

V Ventuks 13.05.2010

Uz Viasat kanāliem Dreambox variants ir lietojams, taču nelikumīgs :)

A Andris 12.06.2010

Kur janosuta Viasat viedkarte?Kaut ari ligums ir partraukts.Nekadu adresi neesu sanemis.Jo savadak paredzeti sodi par kartes piesavinasanos 5Ls apmera, parkatru kaveto darba dienu.Ceru uz adbildi!Paldies!

G Gvido 31.08.2010

Aprīļa mēnesī man kā patstāvīgam VIASTA klientam telefona sarunā piedāvāja bezmaksas iegūt papildus dekoderu. Protams saprotot, ka nekā nav bez maksas noprasīju vai tiešām tas ir bezmaksas un kādas ir sankcijas ja vēlos no tā atteikties. Uz ko man atbildēja ka jebkurā laikā varēšu atgriezt uztvērēju un nekādu sankciju nebūšot.
Protams tagad, ka esmu nolēmis noskaidrojas ka tomēr sankcijas ir ... ok pats vainīgs neizlasīju visu līgumu... bet tomēr telefoniski mani maldināja.
Visas viasat sarunas tiek ierakstītas, tagad esmu pieprasījis šo te telefona ierakstu, lai pierādītu savu taisnību.

Bet ar to es negribu visu beigt es vēlos, lai visi viasat piekrāptie atsaucās uz šo ziņojumu. un kopa organizētu masveida Internet kampaņu pret viasat.
Ir cilvēki kurus varam uzrunāt un lūgt lai atslēdzās no ši pakalpojuma sniedzēja kā arī domāju ja mēs savākt pietiekami lielu cilvēku masu Baltkoms vai Izzi vel naudu iedos, lai šo konkurentu zem ūdens pagrūstu. Gribi piedalīties PIRMAJĀ PRET KORPARATĪVAS BEZATBILDĪBAS KAMPAŅĀ ? piesakies [slēpt]@gmail.com

Bloggeri, Tweetotāji, un citu socialo tīklu darboņi atsaucieties kopā mums tas izdosies! Piedodiet beidzot kādam kārtības jāievieš.

PĀRSUTIET AICINĀJUMU TĀLĀK!

L leons 05.09.2010

Gvido, man arī dzīvē ir gadījies saskarties ar nekompetentiem darbiniekiem, bet man liekas, ka tu stipri pārspīlē reakciju. Krusta karš tiek atcelts.