www.sudzibas.lv Viasat Viasat jeb TvplayHome/ Slikts serviss, krāpšana

Viasat jeb TvplayHome - Viasat jeb TvplayHome/ Slikts serviss, krāpšana

Nevienam neiesaku šo pakalpojumu iegādāties. Kad iegādājāmies šo pakalpojumu (viasat) , tad mums bija televīzija ar ieraksta funkciju un pakalpojums tik tiešām bija labs, bet, kad sāka pāriet uz tv play home, tad tik sākās zili brīnumi. Pakalpojums nebija pieejams tādā kvalitātē, kā iepriekš. Uzņēmums paskaidroja, ka līgumā neesot šīs funkcijas mums paredzētas. Tad rodas jautājums, kāpēc līdz tam tās mums bija piešķirtas? Tā ir klienta maldināšana. Laikaposmā, kamēr likums paredz atteikties no pakalpojuma bz soda naudas, tikmēr viss ir ok, bet pēc tam sāk cilvēkus čakarēt. Lai gan mūsu gadījumā viss ok, bija vairākus mēnešus. Kad sākām sūdzēties par pakalpojuma kvalitāti, apkalpošana bija briesmīga. Lai kaut ko noskaidrotu pagāja ne tikai vairākas dienas, bet arī vairākas nedēļas. Izturēšanās ne tikai nelaipna, bet arī aizskaroša un kā izrādās klients pie visa ir vainīgs. Pēc sūdzībām jau citās institūcijās, šī kompānija palika draudzīgāka un sāka sadarboties. Bet kārtējie solījumi - bezmaksas mēnesis, samazināts rēķins utt. Skaidri un gaiši nespēj neko pateikt, jo viņi paši neko nezin. Pielikumā attaisnota pakalpojuma kvalitāte, pie kuras vienmēr beigu beigās ir vainīgs pats klients.

26.06.2019

Ma

Vi Viasat_serviss 27.06.2019

Kompānijas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
TVPlay Home ir par godprātīgu darbību un pakalpojumu nodrošināšanu. Tāpēc aicinām rakstīt uz e-pastu [email protected], lai varētu izskatīt individuāli Jūsu gadījumu un rast piemērotāko risinājumu un sarunu gaitā panākt abpusēju vienošanos, kas abām pusēm būs piemērota.