www.sudzibas.lv Viasat izspiedēji

Viasat - izspiedēji

Viasat atgādinājumus izsūtot 1.datumā par nesamaksātiem rēķiniem, tā viņi stāsta, ļoti viņiem gribās iekasēt tos 3 latus!Saņēmu to atgādinājumu 13.datumā!Rēķinu biju samaksājis 3.03..Viņi saka acīmredzot tik ilgi ceļojis šis atgādinājum.:)Tā viņi noliek Latvijas pastu.Nu viņi par tiem 3 latiem gatavi pakārties.Nepacietīgi gaidu kad beigsies līgums un KAD VIŅI IZPUTĒS!BŪŠU PATIESI PRIECĪGS.NEVIENAM NEIESAKU AR TO PIPARU BODĪTI SASIETIES.Šī jau nebija pirmā reizi, viņi vispār dara kā grib.(gan jau izputēs)

R

P pufa 20.03.2010

pirms sasējies ar tiem, vajadzēja palūkot, kas te rakstīts par to kantori.

B Baņkieris 21.03.2010

Paga, paga! Beigsies līguma termiņš un gribēsi pārtraukt ar viņiem līgumu, vot tad redzēsi šīs piparu bodītes brīnumi!
Ja esi noskaņots līgumu neturpināt, kad tas beigsies, tad sāc krāt naudu jau tagad, jo rēķins par līguma nepagarināšanu būs apmēram uz 150, 00 Ls!

H HugoDjego 21.03.2010

Man liekās, ka tas kantoris vairāk nopelna ar cilvēku sodīšanu, nekā vienkārsi nodrošinot TV no satelīta.

Z zigmars 21.03.2010

nestresojiet pirms laika. Beidzoties līguma termiņam, tas automātiski pagarinās uz beztermiņa saistībām. Tas nozīmē, ka varat atteikties no pakalpojuma, par to brīdinot VIASAT vienu mēnesi iepriekš.

I ivars 22.03.2010

neaizstvat te to kantori krāpnieki, paskataties cik te sūdzību, gribat teikt, kad netīši te visiem sanācis kko pārkāpt?muļķīßas, tapēc kad pats izbaudiju uz savas ādas ko nozīmē no viņiem atteikties...uzmnaties no viasat it kā bezmaksas nummuru kur zvanot jāgaida un kurš maksā kā nu kuro reizi..murgs!!

M McKinley 22.03.2010

Pakalpojums tiek apmaksāts tekošajā par nakamo, izlasi līgumu...

V Ventuks 09.05.2010

Ko var stāstīt pekstiņus?
Man kaimiņš noslēdza līgumu, noskatījās dotēto laiku un atslēdza pakalpojumu. Uzreiz pēc atslēgšanas, cits ģimenes loceklis slēdza jaunu līgumu, lai atkal 2 gadus skatītos ar dotētu cenu. Un tā viņš izdarīja 3 reizes, un visas reizes viņam izdevās atslēgt pakalpojumu bez problēmām. Kāviņš pats teica, tad galvenais ir nenogulēt īsto brīdi, lai atbilstoši līgumam viss notiktos, kā nākas.
Tiesa, tagad jau ir nedaudz cita cenu politika un šādi "manevri" vairs nav tik efektīvi, kā arī līguma punkti ir nedaudz demokrātiskāki palikuši, salīdzinot ar pirmiem līgumiem.

P Poga 23.05.2010

VIASAT ir pilnīgākais mēsls, nevienam neiesaku ar viņiem sapīties, kāš tik naudu un viss . Apriebušies ir tie telemārketingisti, kas zvana un uzbāžas ar savu sūda viasatu, viss tik labi, viss tik forši, tikai nepastāsta par reālajām izmaksām, rēķins tāds atnāks, ka nezināsi kā samaksāt, tur ir visādas slēptās izmaksas.Tā jau tu cilvēks esi nodibinājis saistības uz 3 gadiem, bet te vēl nokāš naudu par kaut kādu kartes izgatavošanu un lietošanu.Lai pasaka paldies ka vispār kāds ar viņiem saistās uz 3 gadiem šajos nestabīlajos ekanomiskajos apstākļos.

P Poga 23.05.2010

Tie, kas slavē viasatu noteikti strādā kādā no viņu pārstāvošajām kompānijām, jo nekā tur kruta nav, ja viss būtu tik labi tad nebūtu tik daudz sūdzūbu un jums uz mājām nezvanītu to piedāvājot, bet cilvēki paši meklētu viņus, lai to iegādātos.

E Eva 16.06.2010

Nesaprotu laikam cilvēku stulbums un agresivitāte ir neizmēojama pats vainīgs, ja laicīgi nemaksā rēķinus nav, ko sūdzēties un otram nelaimi vēlēt, nu atteiksies no viasata nopirksi dekoderi, un tad par to sūdzēsies. Esmu Viasat klients jau 5 gadus un nav bijuši nekādi kreņķi esmu jau diveiz atteikusies pēc līguma termiņa beigām nekādi 150 lati nebija jāmaksā. Mēnesi iepriekš uzteicu mēnesi vēl skatījos un tad aizsūtīju kartiņu atpakaļ un ņēmu jaunu komplektu un līgumu.

S Saule 13.07.2010

uz rekjina tak takstits ka jaapmaksa lidz 25 datimam nevis nakosha menesha 3 dat nav jau brinums ka ja nemaksa rekjinus un tad sudzas pilnigs idiotisms. man problemas ar to nekad nav radushass

N No.Name.Jurists 10.10.2010

Kāda šobrīd procesā esoša lietvedība par atslēgšanos no VIASAT-a, netaisnīgiem līguma nosacījumiem, nosacījumu pārskatīšanu, parāda piedziņu utml. Pirms pāris mēnešiem šiem tika pajautāts viedoklis, ko nez viņi teiks par tādu fīči (visas mūsu sarakstes atrādīšanu tautai). Viņi neatbildēja, tāpēc izpildu savu VIASATAM doto solījumu materiālus publiskot. Varbūt kādam noder, lietojiet. Links no gmail doķiem --> http://bit.ly/d32ohN

N No.Name.Jurists 11.10.2010