www.sudzibas.lv Viasat izkrāpj naudu par nekā nedarīšanu

Viasat - izkrāpj naudu par nekā nedarīšanu

Vēlos brīdināt, lai neizvēlaties Viasat ieteikto meistaru Latgales regionā, kam tel. ir 26329054, jo liek samaksāt par neko nedarīšanu. Man satelīta uztvērējs salūza. Tad izsaucu meistaru, lai apskatās, vai var salabot, viņš ieslēdza kontaktā lai pārbaudītu vai tiešām ir salūzis. Secināja, ka tiešām ir salūzis kā teicu un neko nesataisot un neko nenomainot noplēsa 15Ls par skaistām acīm. Man jau nav žēl samaksāt par benzīnu, bet par nekā nedarīšanu nevienam tak nemaksā. Klaja krāpšana - vismaz kaut ko sataisīt būtu mēginājis.

Z

H Hugo Djego 06.01.2010

Zane, mājas apstākļos tas nav tik viegli.Tev tas aparāts būs jāved uz darbnīcu.vai garantija beigusies? Vajag ieiet tajā menu, kur redz signala līmeni un kvalitāti.Varbūt, ka šķīvis apsnidzis vai vējs izgrozija, tapēc arī var nedarboties. Ja nevari vispār ieslēgt, tad gan pats aparāts bojāts.

E Eseseseseseseses 06.01.2010

nu bet kaapeec tad tu maksaaji, ja pakalpojumu nesaneemi? es taa meistara vietaa veel 5 x pie tevis piebrauktu un izsecinaatu, ka iekarta nedarbojas, par katru reizi iekaseejot 15, - ls...

H Hugo Djego 06.01.2010

Te vēl viena lieta-meistaram jāraksta ceļa zīme, kur degvielu iztērējis, spidometram ar to jāsaskan. Ja uzaicini kādu privātā kārtā, tad varbūt pietiktu ar kafiju un cepumiem. Bet ofociali-tā ir kā ir.

A arla 07.01.2010

šis pakalpojums saucas-diagnostika, tas protams neatrisina klienta pamatproblemu.

H Hugo Djego 07.01.2010

Aha, kad Tu brauc ar auto uz diagnostiku, tad notiek tas pats-neko nesaremontē, bet prasa 15 latus...un beigas pasaka, ka mistika esot.

R Roberts 09.01.2010

Par to varēja arī nemaksāt. Man salūza veļasmašīna, izsaucu meistaru, meistaram nebija sildelements līdzi tāds, viņš aizbrauca uz savu darbnīcu pakaļ (15 km) un atgriezās taja paša dienā.Tatad kopā nobraucis 60 km un par to paprasot tikai 9ls. par elementu.

S Sarma9 07.01.2014

Laikam Jau pati Esi Ragana!
Es Tieši vēlētos Ieteikt šo Meistaru!