www.sudzibas.lv Viasat Cīņa ar viasat

Viasat - Cīņa ar viasat

Sveiki visiem nelaimīgajiem kuri ir sapinušies ar viasat un netiek vaļā, pastāstīšu kā kļūt laimīgam un lauzst līgumu ar viņiem nemaksājot sodanaudu!
Notikumi risinājās gan vairākus gadus atpakaļ, kad vel uz māju jumtiem kabināja satalīt antenes lai redzētu to superīgo viasat, bet likumi nau mainījušies, un viasats arī😏
situācija bija šausmīga, kvalitāte dibenā, mums bija satalīt antene uz trijām galviņām, tad vienu dienu viss apstājās, zvanījām lainu brauc un labo, risinājums bija, tika noorganizēts meistars kas ierastos tuvākās nedēļas laikā, bet tas bij tikai sākums, izrādījās ka meistara pakalpojumi, darbs un detaļu maiņa ir jāmaksā no savas kabatas, tā nu pagāja mēnesis vai vairāk, nu negribējām maksāt par to ko vajadzēja maksāt viasat, pienāca kārtējais rēķin, (mēs meistaru nemaz neaicinājām lai labotu to anteni) jo gribējām tikt vaļā no viasat, zvanijām un strīdējāmies ar viņiem par to ka viņi ir pakalpojuma sniedzēji, bet protams, viņi piedāvāja lauzt līgumu un maksāt astronomiskas summas par līguma lauzšanu, zvaniju gan es gan sieva, vairākas reizes, bet neko labāku neizdevās sarunāt, jo līgums bija automātiski pārslēgts uz diviem gadiem kaut nebija ne skaņa ne bilde, jo par to ka no viņiem nevar tikt vaļā ir ļoti daudz dzirdēts, cilvēki nezin savas tiesības, tapēc tas notiek, zvanijām viņiem gan rītā gan vakarā, visu laiku dabujām atpakaļ, jums būs jāmaksā līgumsoda utt,
kad jau bijām bezizejā, pēdējais variants bija zvanīt uz patērētāj aizsardzību, to nummuru jūs variet atras internetā, pajautājiet, vai televīzijas sniedzējs drīks mainīt kanālus! Jums tur visu izstāstīs, pēc dzirdētā jūs veksiet zvanu uz viasat, un sarunas brīdī pieminiet, ka esiet noskaidrojis savas tiesības, un viņiem mainīsies uzreiz attieksme, un nebūs vairs runas par to, ka būs jāmaksā līg sods
es ļoti ceru ka šis info jums visiem noderēs, ceru uz atsauksmēm, un ceru ka jums arī tas murgs beigsies.

23.08.2021

I ilrgjefiho 24.08.2021

Cik dzirdēts, tautā saukts par viašrotu.
Ko tad tagad? No viena grāvja citā? Tet+?

Sardele 29.08.2021

Kurā klasē tu pašlaik ej?