Viasat

attureties no Viasat- kapeec? 1. Nav normaalu aarzemju filmu kanaalu krievu vai latvieshu valodaa. Vienigais taads kanaals ir TV1000 East, bet tur nenormaali atkaartojas filmas. Zvaniju uz klientu apkalposhanas centru vai nav domaats par taadiem normaaliem kanaaliem kaa: Hallmark, TV21, MGM u.c- atbilde: nav un nebuus. Nu vai ta taa rikojas ar tiem cilveekiem kuri veelas redzeet shos kanaalus? 2. Muzikas kanaali ar tikai 3... un no tiem viens VH-1 raida tikai pa naktiim... MTV Latvija paketee nav 3. Gribeetos tomeer redzeet plassaak Discovery kanaalus un Reality TV saprotaamaa valodaa - arii par to nav padomaats 4. jaunajiem klientiem aboneeshanas maksa 6.99 Ls menesii- ilgadeejiem abonentiem 11.90 Ls? - kur taisniba? 5. Zinu kanaalu nav ne krievu ne latvieshu valodaa 6. Paketei vispaar 60% kanaalu- nav ne latvieshu ne krievu valodaa... Na attieciigi kaa Krievijaa- 80-% krieviski 20% citaas valodaas

G gad 23.04.2007

Viasat ir pilnīgs mēsls:1. ļoti nekvalitatīva aparatūra(es savu pace jau 5 reizes devu labot)2. aplama klientu piesaistes stratēģija- jauniem klientiem 6.99ls/mēn a ja tu esi klients jau 2 gadi tad tev ''BONUSS'' 18ls/mēn3. kāpēc būtu jāmaksā par kanāliem kuru ētera laiku vairāk kā 50% aizņem reklāma(tv3 lnt)?