Viasat

Pasūtīju digitālo TV 31.10, apsolīja piegādi 09.11, ar noteikumu, ka jābūt mājās no 9.00-16.00, ne piegādes, ne meistara, ne zvana. 15.11. pienāk zvans, ka būšot 16.11, jābūt mājās no 9-16, nosēdēju mājās- ne kurjera, ne meistara, ne zvana! 2 dienas nosēdēju mājās, bet VIASAT pat nepiezvanīja un neatvainojās.Šādu attieksmi nebiju sastapis kopš PSRS laikiem.

L Laura 10.03.2007

Es piekritu jusu rakstitajam jo es atskiriba no jums majas nosedeju 3 nedelas un gaidiju bet atveda vienu dienu pirms ziemassvetkiem. Un janvari atnak rekins pa 60 latiem. Nu tads tas VIASAT ir un novelu lai viniem visu slikto.

I Inucis 28.01.2008

JĀ! Tādu sīkumu kā uzstādīšanas klapatas pat nepieminēju,un saņemot rēķinu vispār nogāzos no krēsla.Un zin ko teica meitene pa maksas telefonu??? -"mēs neņēmām maksu par tiem kanāliem,kas ir vaļā" (ukraiņu valodā 3 kanāli un TV5) kurus it kā neprātā blenzu,kamēr VIASAT atsūtīs viedkarti....
Nepieminēšu citus apvainojumus...

L Lilija 27.05.2008

Добрый день коллеги по проблемам с Viasat крайне непорядочная фирма заключила навязанный договор на выставке Кипсала в октябре 2007г обещали в течение 2 недель установить тарелку. звонила через месяц -обещали.через два-обещали. при постоянном назвоне за мой счет установили 15 декабря ( при этом не забыли выставить счет за якобы уже установленную аппаратуру) 15 декбря включили-23 декабря отключили и после этого стали звонить итребовать оплату за ноябрь.декабрь.январь с угрозой передать в кредитреформ.После популярного объяснения что оплачиваю услугу только при 100% исполнении и что сама подам на них в суд на время успокоились ничего не подключая . при этом наше "собеседование" длилось минут по 20 за мой естественно счет и каждый раз приходилось рассказыать и сторию заново по несколько раз в день. В конце концов счет переписали на май 2008г Хотелось бы знать почему скрывают выход на руководство фирмы? и сколько человек там работает потому что каждый раз новое имя оператора. Очень неприятная фирма за исключением 2-х человек Ольги и Лины

R Rihia 24.11.2008

Man ;sodien tas pats bija [slēpt]@ nosedeju, bet nekaa

P Peteris 24.11.2008

Esat taču pieaugusi, pajautājat telefona numuru, lai uztaisa zvanu Jums piemēram stundu pirms ierašanas... tas viss strada...nodrosinieties pret neveiksmi... Man tas nostradāja meistars piezvanija ka būs pec 20 min pie manis es atbraucu, kārtībā...:))) Un izlasiet kas ir pa velti kas pa maksu un nekāda stresa:)