Viasat

Gribu visus brīdināt par šo firmu.Viss sākās 30.augustā internetā pieteicos uz akciju.Pagāja viena, otra nedēļa, beidzot 20.septembrī tika uzstādīta, bet nepieslēdza, pagāja atkal viena, otra nedēļa, karti atsūtīja 20.oktobrī.Ar to bēda nebeidzās.Viņi uzskatīja, ka man jāmaksā jau no 20.septembra, bet par ko?Ka man uzstādīja tikai dekoderu.Protams cēlu pretenzijas , kamēr es cīnījos par netaisnību, tika jau atslēgta man televīzija, jo neesot samaksāts, bet par ko jautājums, jo rēķins arī netika nosūtīts.Ar lielām mokām Viasat darbiniece Vineta atsūta man rēķinu uz e-pastu, bet visu šo laiku, kamēr tiek risināts šis jautājums televīzija nedarbojas.Rēķinu apmaksāju uzreiz, kad saņēmu, bet televīzijas vēl šobrīd nav.Rodas jautājums par ko jāmaksā,un kas būs tālāk? Ja gribat veselus nervus- meklējiet citu kompāniju.

I Ikars 15.10.2009

Viasat ir viena bezkaunīga, nelietīga firma. Man ar to ir bijušas daudzas nepatikšanas. Biju uzstādījis vecākiem uz laukiem. Viss bija it kā labi, kamēr nebeidzās pirmais 2 gadu līgums. Man piezvanīja no Viasat un prasīja vai es pagarināšu vai slēgšu jaunu līgumu. Lētāk būšot, ja jaunu noslēgšot. Es piekritu. Atveda man atkal jaunu kasti un karti, piereģistrēju jauno un sākām skatīties. Veco karti neaizsūtīju atpakaļ. Atjēdzos, kad sāka nākt divi rēķini. Es maksāju tikai par jauno un aizsūtīju karti. Pēc tam atkal zvana no Viasat, lai es veco abonentu piedāvājot kādam radam vai draugam. Kad es to nedarīju, man pakalpojumu atslēdza, lai gan par to biju samaksājis. Nebiju tikai par veco līgumu pusotru mēnesi samaksājis. Naudu man piedzina caur Creditreform un tikai tad pieslēdza atpakaļ.

š šeherezade 15.10.2009

Redz kā, es atkal viņu pakalpojumus jau izmantoju otro gadu un biju vislabākajās domās, bet nu jāsāk domāt, kas notiks, kad beigsies līguma termiņš un ko viņi izdomās!!!