Viasat

Esli vi hotite 4tobi uslugi ne sootvetstvivali obes4ennomu....4tobi u vas bilo minimum kanalov ka kotorije vi platite....i te pokazivali bi s trudom...to vas vsegda zdut v televidenje VIASAT!!!!

O Odzinna 14.03.2008

Piekrītu visiem komentāriem par VIASAT. Arī es pieteicos 8.marta akcijā "Tikai sievietēm". Saņēmu pretī pēdējo mēslu.
1.Katru mēnesi saņēmu citu rēķinu, vēl nav gads pagājis bet rēķins jau pienācis kā par otro abonēšanas gadu.
2.Iespēju papildināt paketi ar kādu filmu kanālu latviešu,krievu valodā nekādu.
3.Nu jau no labu laiku , sākusies kanālu dublikāts, kā piemēram 33 ar 38 un 34 ar 39, identiski, vai tad par tādiem pakalpojumiem var prasīt naudu, ja nevar pieslēgt kanālus , lai samazina maksu par abonēšanu.
4.Zvanīt uz informācijas telefonu, nav vērts, vai nu visu laiku tiek uzlabotas programmas vai nevar neko pateikt.
NEIESAKU NEVIENAM IEKĻŪT ŠAJĀ BEZ ATBILDĪGAJĀ KANTORĪ.