www.sudzibas.lv Viasat blēžu kantoris

Viasat - blēžu kantoris

Vienkārši blēži!!! Maitas, ko vēl var pateikt par viņiem - daudz ko! Mūžīgie mistiskie "parādi", tas nekas ka mums ir 2 mēneši maksājums uz priekšu samaksāti. Neviens operātors ne parko nav atbildīgs, neviens neko nezin, un nevēlas zināt - mīļie cilvēki, lai cik skaistus piedāvājumus VIASAT piedāvātu - neparakstieties!!! Jūs pat nevarat iedomāties kādā ELLĒ - Jūs nonāksiet!

J

B Baņkieris 09.02.2010

Jā, ar to VIASAT nav kaut kas kārtībā! Vajadzētu griezties lai viņiem anulē licensi!

H Hugo Djego 09.02.2010

Uz Bez tabu un Degpunktu vajag vel piezvanīt, lai šos apciemo.Cilvēki daudzi nelieto internetu, tapēc nezin, kas te rakstīts.Ja parādīs vairāk pa TV šīs problēmas, tad visi zinas un aizdomāsies, pirms slegt līgumu ar šiem viasat.

0 0sis 10.02.2010

Diez vai vērts zvanīt Bez Tabu - vai tad suns kodīs savā ķepā?

H Hugo Djego 10.02.2010

Nu tad uz B...tas ir Degpunktu-tas ir LNT.

O oskars 10.02.2010

Viasat agresīvi spiež Formula1 fanus, lai pieslēdzas, jo no šī gada sacīkstes tiešraidē rādīs tikai Viasat sport baltic nevis TV3!

O oskars 10.02.2010

Blaviens!ko tad man izveleties???dzivoju Saulkrastos, kas tad vel ir bez Viasat?tulit atslegs parastos kanalus, vajadzes tacu kaut ko pieslegt, bet ko?kas vel bez Viasat?

F Fredis 10.02.2010

Nekādi konkrēti fakti nav sūdzībā, pati sūdzība kā izzīsta no pirksta. Man Viasat ir piekto gadu, nav nekādu problēmu- kad pazvanu, operatore pat atlaidi man piedāvā!

L lapkritis 12.02.2010

pilnīgi piekrītu - to parāds to vel kaut kas nav nodots kaut kas nav pateikts.
Piemeram, partraucu līgumu - neizsūtīju 5 dienu laikā( a viasatam - ja viņu saistības tad liek apzīmējumu DARBA DIENU laikā) to sūdaino karti.
Ko nu 5Ls atkal noplēš. sviests.
Operātori arī ar tadu runāšanas ... olla lla lā... vāks.
Visi kas nezin pieteikties vai nē - labāk nepieteikties - pat atteikties.

M mumsarir 21.02.2010

nja šitie tiešām ir debili, tagad nezinam kā vaļā tikt.

B Baņkieris 21.02.2010

Ci labi, ka es kādreiz neuzķēros uz Viasat reklāmas āķa!
Oskaram varu pateikt-ņem vien Lattelekom virszemes televīziju, vai arī ja Tev ir Lattelekom internets, tad pasūti "Mājas paka 3" (Telefons, sarunas Lattelekom tīklā bez maksas+internets 10Mb/s+Televīzja ar 36 kanāliem) viss kopā jums izmaksās 29Ls mēnesī!
Man ir šāda paka un nekādu problēmu!

I Ineta 19.09.2010

Pilniba piekritu- VIASAT ir pirmie ar ko neveletos sadarboties. Man mistiski pagarinaja ligumu par 2 menesiem, it ka manis pasas laba.
Un, kad pusgadu ik pec 5 dienam zvaniju lai man piesledz atpakalj TV kanalus ... MURGS .Tik daudz izteretas naudas telefonsarunam ar vinjiem..., tas vnk ir p...
Nekad un nevienam neiesaku sadarboties ar VIASAT.
Vnk. MAITAS.
P.S. Man vienmer visi rekini bijusi nomaksati laika.