Viasat - bleži

tas viasat ir krapnieki, jau divi meneši atsledzu to štivi, bet reitini nak, ka ziemasvetkos nesamaksaju sods 3ls, karti pa velu nosutiju sods 5ls, un vel 12 ls ka atsledza bet vienalga pa menesi jamaksa.kad sazvaniju operatoru ta tik mak kompi skatities un saukt cik esmu parada, piekritu samaksat bet lai vini uzraksta papiru ka pret manim nau pretenziju, ši kaza man saka lai rakstu pieteikumu, es nepiekritu prasu kur viniem ofis, ši nesaka tad teica maskavas 322.cerams ka mans plans sanaks.

G

I ivars 18.03.2010

esi ieberzies...diemžēl mūsu kompetentās iestādes neko nedara!!!

Z Zane12 18.03.2010

ViA Sat ir maza programmu paketes, nav labs risinājums

A Ansis 18.03.2010

Neuztvēru vispār ideju, kas ir par problēmu? Viasatam nav ne vainas, ja vien izlasa līgumu un saprot noteikumus. Pats esmu klients sesto gadu, un viss ir kārtībā.

H HugoDjego 18.03.2010

Ansi, meģini atteikties, tad uzzināsi, kur vēži ziemo ;)

A Agris 19.03.2010

Pilnīgi piekrītu. man bija tieši tā pat. Nekad nevienam NEIESAKU VIASAT. Viss ir OK kamēr lieto un maksā viņu reiķinus, tiko gribi ateikties noslaugs naudu tik cik vien varēs. UN ABONENTU KLIENTU CENTRS, Maskavas ielā...Personāls tevi tieši un konkrēti pasūta... Pieceļas un pamet savu darba vietu. Ļoti zems līmenis.