www.sudzibas.lv Viasat "Bezmaksas"pakalpojumi

Viasat - "Bezmaksas"pakalpojumi

Neticiet VIASAT lētajiem piedāvājumiem, jo viņi parūpēsies, lai tas kļūtu dārgs. Piemēram, manā gadījumā jau pēc mēneša bija nepieciešams "garantijas remonts", kurš man izmaksāja 20 Ls (10 minūšu darbs!!!).

J

G gens 25.10.2012

Pilnībā piekrītu, ka kompanija melo ! Tā viasat bezmaksas uzstadīšana sanaāk par maksu., jo meistars, kurš atbrauc uzstādīta paska, ka tā ir viņu darīsāna, bet viānm vajaga 25 Ls, pie tam VIASAT nepilda līguyma saistības par kanālu pārauidīšanu, tie netabilst sarakstam. Tikai tad kad es nemaksāju par to., ka es nesaņemu solīto pakalpojumu, tad es uzreiz tieku nodots kredīta reformai !!! Nevienam neiesaku šo meļu kompāniju !!! Viņiem pat nav sava vadība Rīgā, vai arī klientu apkalpošanas nodaļai vadības atrašanās vieta ir stingri noteikt neteikt klientiem, jo uz manu jautājumu, kur ir jšusu vadība, man tiek laipni atbildēts ka jāraksta uz kaut kādu pasta kastīti :((( Nu gan kompānija :((((