www.sudzibas.lv Viasat ateikšanās no viasat

Viasat - ateikšanās no viasat

lai atteiktos no viasata nākas arī šķirties ne tikai no laika bet arī no naudas par telefona pakalpojumiem, jo jāmaksā arī par gaidīsanu kamēr atbrīvojas tik ļoti aizņemtie operatori.Man 1, 2h gaidīšana izmaksāja 5 latus, JA KĀDAM IR DAUDZ NAUDAS UN VĒL VAIRĀK PACIETĪBAS VARIET GAIDĪT ILGĀK, VIASATS RULLĒ!

H Hugo Djego 11.01.2010

Te laiciņu atpakaļ kads rakstija, ka jāzvana esot uz pieteikšanās nummuru-tur momenta trubu ceļot.

N na 12.01.2010

tur laikam viss izdomāts ar izdomu.

I Inese 20.01.2010

Hugo bija taisnība...tikko kaa piezvaniiju uz "pieteikšanās tālruni", tā acumirklī pēkšņi sazvanīju...Riktiigi bezkauņas!un tad veel nekauniigi melo kaa man labaak iesniegt atteikumu...tjipa.vienkāršā veestules veidaa-ne ierakstiitaa vēestulee...Es i šokaa par šo kraapniecisko kantori!!!

I Inese 20.01.2010

vai kāds, luudzu, var uzrakstiit viņu patieso adresi, lai varu aizsuutiit atteikuma iesniegumu!??????

H heijaa 20.01.2010

neesi muļķis, zvani no rīta, tad operatori daudz laipnāki un cilvēki mazāk zvana, man vienmēr savieno momentā..

J jezups 07.03.2010

jaaaizsuuta viniem e-pasts, tad vini pashi 2 dienaa pazvana

U uLDIS 13.06.2010

VIASAT REĀLI KRĀPNIEKI. ARĪ PĒC E-PASTA NEVIENS NEKO NEDARA. SLIKTA KOMPĀNIJA. LAIKAM LATVIJAS BIROJS IR PAKĻAUTS ZVIEDRIEM UN TIE IR IEDOMĀJUŠIES, KA MĒS TE ESAM SLAUCAMAS GOVIS. KUR RAUGĀS PATĒRĒTĀJU AIZSARDZĪBASBCF BIROJS.

Z zane 27.07.2010

Ai, Uldi, ko puksti? Uzbliez savu firmu, kur klientu būt entojos tūkstošos .. gribēšu redzēt tavu apkalpošanus kvalitāti. Ja vēlies, lai tevi uzreiz un tulīt ņem vērā, griezies klientu apklapošanas centrā... Nu i laiki pienākuši... caur e-pastu atteiksies..

L Linda Kelle 08.11.2016

forši, ka kopš janvāra mēneša VIASAT ir PARĀDĀ par savas darbinieku ballītes organizēšanu Vecrīgā , klubā 9.VILNIS! un uz vairākkārtīgiem atgādinājumiem neviens neuzskata par vajadzīgu atbildēt!! nemaz neskatoties uz to, ka par interjera bojāšanu netika pier'ēkināts vispār gandrīz nekas ... - jo vācot nost dekorācijas, krietni pabojāja gan esošo telpu krāsojumu, gan citus interjera priekšmetus!! kolosāla kompānija!!! padzēra uz mana rēķina un vēl pēc viņiem taisīju remontu!!! pirms saistīties, iesaku ņemt 130% priekšapmaksu!!!

I Ināra Jostiņa 08.09.2017

Ināra Jostiņa.Par Viasat varu sarakstīt noveri Birznieka-Upīša stilā un bērniem skolā kā mācību vielu pasniegt...Neiesaistieties ar šo kompāniju nekādos darījumos--jūs paliksiet muļķa lomā.šodien rakstveidā atteikšos no šīs DARBONES un apsveru iesp'ju par tās sūdzēšanu tisā ar manas naudas izmantošanu reklāmai, par kuru VIASAT arī pelna naudu.