www.sudzibas.lv Viasat Apkalpošana

Viasat - Apkalpošana

Sūdzība par VIASAT! Tauta! Neesiet naivi ņemot šitā kantora pakalpojumus. Viņu reklāmas ir klaji maldinošas. AKCIJAS! AKCIJAS!!!LS utt. Mani viņi apčakarēja, ka līgumu pasvieda parakstīt manas mājas apkopējai. Ja es būtu izlasījis to A4 lapu smalkajā drukā, kur esmu sasaistīts uz 2 gadi utt., nekad nebūtu parakstījis! To jau šie zin un tāpēc mēģina visādi izvairīties. A tagad iesaka lai vēršos kriminālpolicijā pret apkopēju, kura pati esot dura bijusi, ka parakstījusi. Tagad nevar no šiem atteikties! Creditreform strādā! Tikai totāls boikots varētu piespiest šito kantori mainīties vai arī krīzes iespaidā bankrotēt!!!

E

E elzina 01.03.2009

Piekrītu.

H hetera 01.03.2009

Bet pa TV jau reklamē, ka līgums jāslēdz uz 2 gadiem...vienigi var pakasīties, ka it kā apkopējai dots parakstīt, bet vai tad apkopējai tāds pat uzvārds???Mazliet kaut ko nesaprotu...

M Missperson 01.03.2009

Tieši tā jĀslēdz uz 2 gadiem līgums ... wtf Tu skaties reklāmas bez skaņas vai vnk apdāvināts esi : ) ... Kaut kas neloģisks kā mājas apkopēja varēja parakstīties ? Protrams ja tĀ nav tava mamma :D un man liekas ka tu kaut ko flEiTĒ... varbŪt mājas apkopēja paņems kredītā putekļsūcēju uz Tava vārda(UN TEV BŪS JĀMAKSĀ) Tev tas arī liekas loģiski :D skaties ka viņa tā neIzdara...

kur ir aitas tur ir CĒRpēji lol

D Dace 02.03.2009

Nav jau jāgaida kamēr līgums beigsies. Šis ir unikāls gadījums. Līgums ir mainīts (cenas)tātad nav derīgs. Pacēla PVN un abonēšanas maksu. Līgumu mēs slēdzām uz konkrētu summu katru mēnesi. Ja summa tiek mainīta jums tai ir jāpiekrīt, ja nepiekrītat attiecības ar VIASAT beidzas un piedevām, pēc LR likuma jūs to varat darīt bez sankcijām, soda maksām, atlaižu atmaksām, abonēšanas samaksai par atlikušajiem mēnešiem utml., kas minētas līgumā. Jo attiecīgi punkti viasat līguma ir pretrunā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu. Starp citu, neskaidri definētie punkti tiek atdzīti par labu patērētājam nevis pakalpojuma sniedzējam, bet tas pat neattiecas uz šo gadījumu. Jautājumu gadījumā zvaniet uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru. Un pirmajā brīvajā brīdi ar mierīgu sirdi prieka vēsti paziņojiet VIasat, ka viņi ir zaudējuši vēl vienu no daudziem, kas vēl aizies. Ja VIasat būs jautājumi, lai viņi zvana PTAC.

A adesso 28.03.2009

Vai tad nelasijat punktu - viasa ir tiesibas grozit visparejos noteikumus un cenradi, imformejot par to 15 dienas ieprieks.
Ar liguma punkta 9.(laikam 5) teikts, ka skatitajam ir tiesibas tada gadijuma to izbeigt, pazinojot par to un izpildot visas ligumsaistibas.

Z zaijka 30.03.2009

10.5 punkts nosaka, ka Viasat ir tiesibas grozit vai papildinat visparejos cenrazus!! ja neesat ar mieru sakara ar izmainam ari liguma ir noraditts attiecigs punkts, pec kura varat atteikties, Sakuma izlasiet savu ligumu un tad rakstiet te savus secinajumus, Mav ari ir Viasat un esmu loti apmierinata, salidzinosi ar citiem operatoriem viasat ir labakais, protams ta cena varetu but mazaka, bet maksajot ar automatisko maksajumu es ietaupu katru menesi, ka ari ligumam izbeidzoties (pec 2 gadiem) pagarinaju ligumu uz ipasi izdevigiem noteikumiem, ja jums tiesam nav iespejat maksat par viasat tad ir tacu tada iespeja ka parregistret savu komplektu uz ictu cilveku un tas ari viss!!!ka ari zvanot uz viasat informativo dienestu man nebija gadijies, ka man nepalidz, meitenes ir laipnas un atsaucigas. izlasiet savu ligumu pirms parakstisanas, lai pec tam nebutu pretenziju!!

V Verners 21.04.2009

Ko Jūs te sviestu nesat???????

Neesat dzirdējuši par tādu lietu kā aparatūras atgriešana? Iemetās kaste bagažniekā un atgriežās norādītajā adresē (kur nu tas ir nepieciešams)!!! To izdarīt jau nu nav nekādas problēmas. Pa zobiem neviens nesitīs.
Turklāt, ja jau tas ir tāds mēsls, nafig pasūtīt? Raksta autor, būtu labāk tai laikā paņēmis dūdu pie sāniem un aizmaucis piknikā ar bērniem, nevis spaidijis sava telefona pogas un pēc tam it kā dabujis lielās problēmas!!! Noteikumi rakstīti Vasat mājas lapā!!!

Es neesmu ne liels piekritējs, ne Viasata nīdējs... vnk objektīvi izvērtēju situāciju!!!

M maitas 01.06.2009

es jau šai kompānijai novēlēju SPĒCĪGU konkurentu un kaut viņi bankrotētu!!!

M M 09.10.2009

Man bija nedaudz interesantaka situacija, kura pats kurjers jau parakstija ligumu. Sakuma pats uznemums piedavaja man vinus sudzet tiesa, pecak versties policija, it ka jau ta nebutu smiekligi, ka katru menesi vini vaja ar saviem rekiniem un darbinieces, kuras neruna latviski.
Savu situaciju esmu sakusi skaidrot caur policiju un izskatas, ka panaksu taisnibu, jo ari policija par uznemuma izdaribam nav sajusma.
Pats uznemums ta ka saprot, ka vinam nav taisnibas, jo tikai pec 12 neapmaksatiem rekiniem vini man pazinoja, ka nodosot naudas piedzinejiem.
vispar esmu sajusma un jebkura gadijuma negrasos maksat par to, ko neesmu izmantojusi un vel ar tadu attieksmi!!

š šeherezade 09.10.2009

Bet man gan Viasat patīk, jo problēmu ar viņiem nav bijis nekad, klients esmu jau trešo gadu...un arī maksāju ar automātisko maksājumu, tādejādi ietaupot savas finanses...Un arī Lattelecom TV man ir, arī tā man patīk un nav sūdzību...varbūt vaina ir jūsos pašos, nevis pieminētajās kompānijas?:))Vai nav kā tajā krievu multenītē par Mašu, kura nekādi nevarēja aizmigt, jo viņai spilvens kož, sega spiež un vēl sazin kādas tur nelaimes...:D

B briļļainā 13.10.2009

Vajag piezvanīt uz informācijas dienestu un palūgt, lai operatore līgumu nolasa priekšā.

E Eho 26.11.2009

Visur taču ir teikts, ka līgums uz 2 gadiem jāslēdz, tas pats ir Lattelecom un citām kompānijām tv. Man ar Viasat viss kārtībā, ir automātiskā rēķinu nomaksa, kanāli arī patīk, sevišķi filmu kanāli-foršas, jaunas filmas.

A anjuks 01.12.2009

VIASAT Mani arii apčakarēja, gribeeju visu uzzinaat bet sazvanit vinjus nav iespejams...
Nevienam neiesaku so kompaniju

V Ventuks 05.12.2009

Apkopēja parakstīja? :DD
Un viņai bija tādas tiesības? :DD
Viens te laiž baigi fufeli :) Ja jau to ir parasktījis cits cilvēks nevis Tu, tad kādas Tev saistības? Viņa viltoja Tavu parakstu? Vai viņai bija pilnvara?

A apnika 15.12.2009

kantoris no kura pakalpojumiem nevar atteikties, jo nav iespejams vinus sazvanit.

S sviests 11.06.2010

Tas vairāk izklausās pēc kāda nolīgta VIASAT nomelnotāja. Nu kur tādas muļkības, ka apkopēja var līgumu parakstīt? Tad jau tik pat labi izraksti rēķinu pats VIASATam un uz ielas pajautā, kādam lai paraksta un tad saki VIASATAm, lai vēršas kriminālpolicijā pret to cilvēku, kas uz ielas parakstīja! :D

G Gita 24.08.2010

Labrīt, cilvēk! Ko tad Tu nelasi līgumu un tagad bļauj. Tas ir normāli, ka līgumu slēdz uz 2 gadiem, lelākoties visās kompānijās tā ir.. Savas neizdarības dēļ tagad nomelno kompāniju. Kaunējies būtu!

G Gvido 31.08.2010

Aprīļa mēnesī man kā patstāvīgam VIASTA klientam telefona sarunā piedāvāja bezmaksas iegūt papildus dekoderu. Protams saprotot, ka nekā nav bez maksas noprasīju vai tiešām tas ir bezmaksas un kādas ir sankcijas ja vēlos no tā atteikties. Uz ko man atbildēja ka jebkurā laikā varēšu atgriezt uztvērēju un nekādu sankciju nebūšot.
Protams tagad, ka esmu nolēmis noskaidrojas ka tomēr sankcijas ir ... ok pats vainīgs neizlasīju visu līgumu... bet tomēr telefoniski mani maldināja.
Visas viasat sarunas tiek ierakstītas, tagad esmu pieprasījis šo te telefona ierakstu, lai pierādītu savu taisnību.

Bet ar to es negribu visu beigt es vēlos, lai visi viasat piekrāptie atsaucās uz šo ziņojumu. un kopa organizētu masveida Internet kampaņu pret viasat.
Ir cilvēki kurus varam uzrunāt un lūgt lai atslēdzās no ši pakalpojuma sniedzēja kā arī domāju ja mēs savākt pietiekami lielu cilvēku masu Baltkoms vai Izzi vel naudu iedos, lai šo konkurentu zem ūdens pagrūstu. Gribi piedalīties PIRMAJĀ PRET KORPARATĪVAS BEZATBILDĪBAS KAMPAŅĀ ? piesakies [slēpt]@gmail.com

Bloggeri, Tweetotāji, un citu socialo tīklu darboņi atsaucieties kopā mums tas izdosies! Piedodiet beidzot kādam kārtības jāievieš.

PĀRSUTIET AICINĀJUMU TĀLĀK!

L LietotajsA 27.12.2010

Agrak ari man bija problemas ar Viasat, bet pedeja laika ir veikti acimredzami uzlabojumi - gan krievu kanali atgriezisies jau shonedelj, gan sazvanit vinus tagad var loti operativi un ari nekadu mistisku ligumsodu vairs nav (tikai par tehniku, bet tam, manuprat, ir logisks pamatojums)...
Tiesham izskatas, cilveki nesaprot, ka ja tev bezmaksas izsniedz aparaturu, tad tev ir kaut kadas saistibas.
Ne lattelecom, ne Baltcom ne ar ko shaja zina neatskiras - tikai kvalitate sliktaka.