www.sudzibas.lv Viasat Agresīva reklāma

Viasat - Agresīva reklāma

Rodas sajūta, ka šim uzņēmumam iet ļoti slikti savā darbībā.
Man regulāri zvana uz privāto numuru Viasat darbinieki un piedāvā uzņēmuma pakalpojumus, jāpiebilst, ka neesmu to nevienam devis, un līguma ar šo uzbāzīgo kantori man nekad nav bijis.
Vairākas reizes pieklājīgā tonī lūdzu mani vairs neatraut no darba, teicu tiem, lai strādā, bet tā, ka citi arī to var.
Kad šis telefonterors atkārtojās jau sesto vai septīto reizi dažu mēnešu laikā, pajautāju zvanītājam, vai nav jau apnicis uzdot man vienus un tos pašus jautājumus, un, vai tā nav manu privāto tiesību (būt netraucētam) pārkāpšana???
Uz ko saņēmu monotonu (jau atstrādātu) atbildi, ka nē, viss esot kārtībā, numurus izvēloties īpaša datora programma un Latvijā tā darīt drīkstot...
Tad mēģināju sarunāt, lai fiksē manu numuru un netraucē vairs (ja jau tik varena programma), bet te tev nu bija - uzzināju, ka ja vēlos lai mani turpmāk netraucē, man ir jāiet uz filiāli un jāraksta iesniegums?!?
Nezinu, ko lai iesāk, vai man tagad jāapskraida visi uzņēmumi ar līdzīgu pakalpojumu klāstu un jālūdz tos mani netraucēt?
Vai jāiesniedz šāds lūgums arī kafejnīcā, kura atrodas netālu no mājas?
Tiem arī var ienākt prātā man zvanīt un izteikt šodienas karsto piedāvājumu.
Par ko tad pārvērtīsies mans telefons?
Vai nepietiek jau ar to, ka katras mājas bēniņos atrodas šo uzņēmumu darba sistēmas iekārtas, kuras starp citu patērē arī elektroenerģiju, un par kuru maksājam mēs iedzīvotāji.
Tāpat šie darbinieki zvana pie manām durvīm ar līdzīgiem piedāvājumiem, kad ir pilna pastkaste ar šīm reklāmām un man rūpīgi jāpārskata šo papīreļu saturs, lai neizsviestu vajadzīgo?!
Mājas taču ir tā vieta, kur cilvēku vispār nedrīkst traucēt, jo tur jāatpūšas pēc darba un jāvelta laiku ģimenei, nevis uzbāzīgam Viasat aģentam.
Daudziem ir maiņu vai pat nakts darbs, tāpēc šāda zvanīšana traucē pilnvērtīgi atpūsties un pēc tam strādāt - strādāt, lai nopelnītu naudu un spētu samaksāt kaut tam pašam Viasat :)
Nezinu kā skan likums šajā sakarā, bet Viasat tīri cilvēcīgi vajadzētu saprast, ka tā ir kaitinoši uzbāzīga rīcība, un pēc tā visa es noteikti nekad nebūšu to klients.
Un ja pie kādas teritorijas stāv uzraksts "privāts" tad visiem taču ir skaidrs, ko tas nozīmē, tāpat arī mans mobilā numurs un mājoklis ir privāti, un uz tiem attiecas tie paši likumi.
Ja šī visatļautība neizbeigsies, nāksies konsultēties ar likumus zinošiem speciālistiem, lai šo lietu risinātu, citu izeju neredzu.

P Pipars 16.01.2013

Tieši tā, ar likumu vajadzētu aizliegt. Saprotu, ka operatore vienkārši veic savu darbu, ka ne jau viņas ideja visiem uzbāzties, bet tā vien gribas nolamāt no galvas līdz kājām. Es vienkārši metu nost klausuli, tikko kā izdzirdu "vai jums ir pāris minūtes laika". Nenormāli ēd nervus. Jāsaka, ka mani gan biežāk traucē LMT, Viasat retāk.

Ausainītis 16.01.2013

Man ir vēl labākas zāles priekš Viasata, nu jau 3 gadus esmu šo melnajā sarakstā.

U uzzy 17.01.2013

Es pasaku, ka man nav telivizora un netaisos iegādāties, kas ir patiesība!