www.sudzibas.lv VIADA Slikts serviss

Viada - Slikts serviss

Gribot uzpildīt degvielu jāgaida kamēr bezkaunīgie "desaini" saceps savas desas un aizvaks mašīnu no uzpildes sūkņa. Priekšrokai būtu jābūt degvielas pilditajiem tā ir DUS nevis ēdnīca. Desu ēdājiem būtu jāaizliedz parkot auto pie sūkņiem un pie kases arī priekšrokai jābūt uzpilditajiem jo degvielas apmaksa aizņem nepilnu minūti atšķirībā no burgeru gatavošanas pat vairākas minutes

20.07.2019

Du

Vi vitols 20.07.2019

Pie katra sūkņa būtu jāliek draudzīgs uzraksts,
Lai cilvēki aizdomājas uz cik ilgu, laiku pie sūkņa atstāj auto.

Ma mario1974 20.07.2019

Tapejc nekad nepildos vasadas viadas un cirkljas

Du Duglass 20.07.2019

Viļānos tā ir vieniga

Tu Turkey901 20.07.2019

Pieej un aizrādi, palūdz atdzīt auto, cilvēki lielākoties ir adekvāti un tiešām auto noliks nostāk, kamēr ēdiens tiek pagatavots, tā visai izplatīta situācija!

Du Duglass 20.07.2019

Kā lai es zinu kurš pēc ka stāv rindā? Piebrauc džips, aizņem vietu pie sūkņa kura arī gribēju piebraukt, ieiet DUS (jo pēc 22.00 priekšapmaksa) un maita iziet ar burgeru un aizbrauc. Vienīgais orientieris pēc ka tādus atmaskot auto bākas vāks kas būs otrā sūkņa pusē, bet mana gadījumā bija sūkņa pusē. Vot i doma par ko viņš maksas par burgeru vai degvielu. Diena nemaz nau saucamos desainu bet ejot vakaram virsū veidojas nenormālas rindas pēc desam