www.sudzibas.lv VIADA Slikts serviss

Viada - Slikts serviss

Vakar, piektdienas vakarā, biju ļoti apmierināts kad ieraudzīju vienu no ilgstošām operātorēm! Maizītes un hotdogi bija uzsildīti vienkārši super-paldies! Nebija jādzird purpināšana un vārdi "man po... ", kā to dara jaunā operātore ar īsiem blondiem matiem-laikam Anete? Pie visas tās nelaipnās un rupjās apkalpošanās viņa strādā bez maskas. Saprotu kad tā situācija visiem ir apriebusies, bet pārējās meitenes tak stāv maskās? Un paldies operatorei Svetlanai, laikam, par palīdzību kafijas uztaisīšanai! Vairāk tādu darbinieku Viadās.

31.07.2021

A Alberts232323 31.07.2021

Tiešām tā jaunā pārdevēja ar īsiem matiem ir rupja ļoti,visu laiku neapmierināta ar kauko,šausmas cik zemu ir kritusi Viada-kad jāņem tādas darbinieces darbā.

Good Intentions 01.08.2021

Diemžēl daudzās vietās ir iztrūkums, neko darīt.

Z Zemniekslabs 01.08.2021

Sen jau sūdzējos par to jauno pārdevēju,kas rupja,bet kā strādā tā strāda. Skumji.

G Gulbenietis 01.08.2021

Šī sūdzība saucas - viens petuhs no diviem profiliem raksta tos pašus komentārus, jo meiča atšuva :D. Pingvīns visiem mēģina izpatikt, tāpēc raksta rakstīšanas pēc :D.