www.sudzibas.lv VIADA Slikts serviss

Viada - Slikts serviss

Šī izstāde, kā sarkano lukturu māja... Kā ieiet vīrieši tā it sevišķi viena pārdevēja gatava pat uz leti uzkāpt, lai izgorītos vīriešu priekšā, bet sievietes apkalpot nesteidzas, vēl pa starpai paspaidīs telefonu. Un tā vienmēr novērots. Kā vīrieši, ta ķiķinoties apkalpo... Un ja, kāds no vīriešiem pēdējais uzpildes stacijā dodas ārā, tad cēli vēl nesas aiz stūra pīpēt un uzjautrināties.. Vai tiešām pat uzpildes stacijās nevar normālas un atbildīgas darbinieces/us atrast? Vīrs pat labprātāk izvēlas doties uz tālākām uzpildes stacijām, jo nav jau gribošu bērnu gājieni paciešami. Liels sveiciens melnmatainai būtnei ar brillēm. Nākošā reize tiks filmēta un publicēta visur, kur iespējams.

16.05.2021

D Dreiks 16.05.2021

Sūdzība par neko!
Izskatās, ka vnk pa daudz greisirdīga sieva ārdās.

A Anete_jonas 23.08.2021

Ja nu protams... Virietis ieiet maksat par degvielu, uz reizi apkalpo... Bet tikko pec vina piegaju - man bija jagaida lidz netrauceti paspaidis telefonu un pasedes soc tiklos. Pec atkartotas uzrunasanas, dama iztrauceta apkalpo, bez jeb kadam pieklajibas formam un nometot naudas atlikumu paker telefonu un turpina spaidit... Panemu savas preces, ejot ara uzpildes stacija naca virietis... Oij ja butu redzejusi cik atri telefons bij nost un pat sveicinaties iemacijas.

B burbulissss 16.05.2021

Man gan nav problēmas bijušas Viršos. Īpašs sveiciens Tukuma Viršu meitenēm-laipnas, smaidīgas un sirsnīgas. Pret visiem!

Z zhuupa 16.05.2021

Kur? Latvijā tikai viena Viada?

м Мася Мася 20.05.2021

Esmu pamanījusi ka sievietes ar sievietēm maz komunicē un nenāk ar smaidošu seju , un ne jokojas. Kas vainīgs ka sieviete pienāk pie operatora ar akmens seju ,bet vīriešu nāk jokojām . It sevišķi ja tā DUS ir patstāvīgs klients . Sievietēm arī ieteiktu jokot pasmaidīt vai vēl kaut nedaudz aprunāties . Tad nebūs tik tizlās domas galvā , ka vīriešu nāk ka uz sarkano lukturu izstādi .

A Anete_jonas 23.08.2021

Tas nemaz nav domas, jo pat paziņu lokā paši vīrieši stāsta, ka tur ja labi grib tad var dabūt...