www.sudzibas.lv VIADA Slikts serviss

Viada - Slikts serviss

Vakar vakarā 22.03. Braucot uz Rīgu iebraucām viada baltija dus Balvi, lai nopirktu burgerus, taču ierodoties uzpildes stacijā, pārdevēja atbildēja, ka tos negatavos, jo nav gurķu un salātu, kad aicinājām, lai taisa tāpat, pateica, ka nedarBojas grils un maizītes izcept nav iespējas, prasījām, lai uztaisa tad hotdogu, tad atcirta, ka jau teikusi, ka grils nedarBojas un maizītes izcept nevar. Tad nu aizbraucām un palikām bešā. Žēl, ka tā, jo nav jau pirmā reize, kad tieši balvu viada saskaros ar negatīvu attieksmi un to, ka nekas no siltajām uzkodām nav pieejams.

23.03.2020

N Noboby 23.03.2020

Tūlīt nāks tītars un co kuri izspļaus kārtējo stulbo komentāru par to ka DUS nav ēstuve utt. Ja DUS piedāvā šo pakalpojumu, tad tas ir jānodrošina, jo tos pakalpojumus arī izmanto tālbraucēji kuri nevar atļauties iet uz ēstuvēm vislaik.

L Laine 29.03.2020

Man rodas tāds jautājums kāds sakars visspār grilam ar burgeriem? Ja tos krāsnī gatavo?! Nu un ka nestrādāja vai tad kādam klienta tika ne gatavots visi visu saņēma.. Vien rodas tāda sajūta ka ko bezdarbības rodas pašdarbība... Pārdevēji arī ir cilvēki un nav ko savu neapmierinātību tagad izrādīt ar kkadu sūdzību. Un karantīnas laikā nav ko staigāt pa tām iestādēm cik tur diena cilvēku apgrozās... 👌 Nepatīk tad arī nebrauc gatavo mājas pati sev burgerus un hotdogus...

BondsBonds 24.03.2020

Bet ja sastāvdaļu nav un grills nestrādā. Tā nav negatīva attieksme. Tie ir fakti par notikumiem.