www.sudzibas.lv VIADA Slikta attieksme

Viada - Slikta attieksme

Netaisnība ņem virsroku. Reāli operatori ir tie, kuri uzņēmumam nes peļņu, apkalpojot klientus divās rindās-pa lodziņu un zālē. Darbinieku trūkuma dēļ stacijas meklē palīdzību citos dusos, sākumā vienojoties par virsstundām, kuras vēlāk negrib apmaksāt. Operators viens strādā 12stundas, pusdienlaika nav, palīga nav, saņem kapeikas par izpildītajiem plāniem.

28.08.2021

V

1 11002299 28.08.2021

Jā, varu piekrist, ka Viadas rīcība pret saviem operatoriem ir necilvēciska. Operatori piekusuši, pa vienam strādājot garās stundas.

0 07111207 28.08.2021

Pilnībā piekrītu, Viadas vadība aizmirsusi par gada prēmijām un cilvēcīgo attieksmi. Atver jaunas stacijas, operatoriem jāstrādā pa vienam un vēl gaida laipnu apkalpošanu...

V vitols 28.08.2021

Šī problēma,nav tikai viādā,bet Valstī kopumā.
Zemās algas,dzīves dārdzība,eiropas cenas.
Faktiski mēs esam modernās dzīves vergi.
Tā ir sistēma tu strādā ,kā vergs, lai izdzīvotu.Ar sistēmu ir jāsāk cīnīties.

6 678 29.08.2021

Gribēju uzrakstīt sūdzību,bet tagat saprotu kapēc tā notiek viadās.. Jo citos bendzīntankos neesmu novērojis ka operatori strādā vieni. Un tāda sajūta ka operatori ir gan krāvēji un apkopējas... Saudzēšu operatorus un braukšu garām šiem bendzintankiem...

G Gulbenietis 29.08.2021

Žēl viadniekus, bet tā ir skaudrā ikdiena lielākai daļai rabatjagu. Lai viadnieki pamēģina mežā pastrādāt un ceļus būvēt. Nav jau pati trakākā šanse pasaulē. Gribi dzīvot normāli, tad ar 8 h darbu būs par maz.

5 55554 29.08.2021

Nauda Viada ir, lai pirku un celtu jaunas stacijas, bet par darbiniekiem nedomā nemaz, garas stundas, strādāt vienam pašam, un kur cilvēciskais faktors, ka darbiniekiem ir tiesības atpūsties, papusdienot.

B barbaram 29.08.2021

Viens ļoti apvainojies un nepieradis stradat operators tagad rakstis no 100 viltus profiliem vienu un to pašu =D telefonu spaidit tas nav 12 stundas čakli stradat…

1 11002299 30.08.2021

Varbūt Viadas darbinieku ģimenes vairs nespēj klusēt, redzot kādi atbrauc viņu mīļie no darba. 😉

K Kristaps no Dobeles 12.09.2021

Izskatās kad barbars strādā VIADā un ir viens no tiem vadītājiem pēc kura pavēles tiek noverdzināti darbinieki :D

0 07111207 29.08.2021

Nesen biju Viadā, ielēju dīzeli, stāvēju ar pārējiem gaidījām kad apkalpos, pirms manis ņēma četrus hotdogus un rinda ar leišiem uz toleti, kuriem vienalga par maskām. Meitene noskējusies, bija viena un apkalpoja laipni. Varu iedomāties, ja tā visu dienu kad ir 7 centi atlaide

K Kristaps no Dobeles 12.09.2021

Es bieži iepildos sestdienās un svētdienās VIADAs DUSā uz Lietuvas šosejas. Tur šādu situāciju es visu laiku redzu. Viena darbiniece dara visu, noskrējusies nav neviena palīga. Man nav skaidrs pa kuru laiku šī darbiniece var aiziet uz toleti, vai aiziet pusdienās, viņiem tur pie kases nav pat neviena beņķa kur piesēst, 12 stundas uz kājām1 Nožēlojami no uzņēmuma vadības puses. Un man nav skaidrs kur šādos brīžos ir Valsts darba inspekcija!?

B barbaram 30.08.2021

Mana mamma atbrauc no darba Rimi veikalā arī nogurusi, bet ir jāstrādā. Tētis atnāk no darba arī noguris. Pēc jūsu teiktā, man jāsecina, ka jums gribētos uz skatuves ģitāriņu strinkšķināt))))))) bet tur ir jāmāk un jābūt mūzikālai izglītībai.