www.sudzibas.lv VIADA Slikta apkalpošana, iespējama krāpšana

Viada - Slikta apkalpošana, iespējama krāpšana

Tātad. Ar draugu pēc pasākuma pa ceļam uz mājām domājam aiziet uz viada pēc kāda hotdog. Kasiere likās tīko pamodusies vai mēs iztraucējam viņai miegu. Ok visu var saprast, bet ja tev maksā par to, tad lūdzu izdari visu līdz galam.

Pasūtījām 3 hotdog, nosauca mistisku summu, meklēju makā centus beigās man pasaka ka tomēr nevajadzēs, kipa pēkšņi nometa no Cenas nost kaut kādus centus. Tātad cik īsti maksāja tie hotdog nav ne jausmas. Mēs pēc pasākuma bijām nedaudz iereibuši, bet nekādu traci vai nekārtības ne taisījām. Manuprāt domāja ka varēs mūs apčakarēt un naudu iebast kabatā. Kad sāku skaitīt saprata ka kaut kas nebūs labi.

Uztaisītas hotdog bija plika desa ar maizi, apakšā kaudze sinepes. Domāja, laikam ka mēs viņai miegu iztraucējām, lai nu suņiem tiek.

1. Gribēja apmānīt
2. Ēdiens pēc pakaļas

noteikti neiesaku.

14.02.2020

De

Tu Turkey901 14.02.2020

Mistisko summu varat pārbaudīt šodien, izgulēt žvinguli un doties uz benzīntanku/ piezvanīt.

BondsBonds 14.02.2020

Vai mēs zinām, cik tev daudz vajag lai neatšķirtu centus no cenas?