www.sudzibas.lv VIADA Krāpšana

Viada - Krāpšana

Šorīt nacas ar pārdevēju apmainīties ar maigiem vārdiem. Iedevu viņai 25€ prieks degvielas uzpildes, aizgāju uzpildīt auto, bet tur tikai uz 20€ nācu atpakaļ prasīt kāpēc tikai 20€ ja tika iedots 25€. Protams atbilde bija gaidāma. Jūs man iedeva 20€ skatāties čeka. Ja čekā 20€ bet ļoti labi zinu cik man makā naudas un cik es iedevu. Reāli šī pārdevēja tos 5€ ielika sev kabatā. Redz... Domā ka cilvēki no rīta nepamanīs. Protams ka 5€ atpakaļ nedabūju. Man mācība būs un citiem ieteikums. Apskatīt čeku!

Nabadzīgaks dēļ 5€ nepalikšu, nav žēl. Bet tā rīkoties nav smuki! Bet vienu varu pateikt. Lidostas teritorija viada vairs nebrauksu uzpildīt auto.

T tanteaņa 20.09.2018

Vajadzēja pa hārdo. Ar kāju iebraukt letē un aiz matiem izraut laukā. Uzreiz piecītis izslēdētu no kabatas.

Marazmātiskais trakums.

C critical thinker 20.09.2018

ja tik pārliecināts, tad vajadzēja video pieprasīt.

D Dmitrijs11 26.09.2018

Labdien,

Lūdzu sazināties ar mani, lai es Jums varētu palīdzēt atrisināt šo jautājumu.

Ar cieņu,
Dmitrijs [slēpt]@viadabaltija.lv

D Dero 14.02.2020

Jā. Krāpj arī uz hotdog cenām, it sevišķi nakti, kad tu stāvi ārpus letes un neko neredzi. Viada. Ieteiktu jums taisīt slepenos pircējus. Sūdzības ir pārāk daudz.