VIA 3L Latvija - Krāpšana

Dēļ priekšniecies Innas ļoti bieži maiņas operatori. Jo ir tāds darba apjoms, ka neviens normāls cilveks nevar izpildīt dienas laika. Pati strādāju un pat nebija laika aiziet uz tualeti un normāli paēst. darb ļoti ļoti intensīvs un vel par kļūdām atskaita no darba algas.

Papildināts olgieee 05.07.2016

nekad neējiet strādāt uz šo kompaniju

O

X xxxnamexxx 08.08.2016

Šajā uzņēmumā strādāju labu laiku. Iepriekš uz darbu gāju ar prieku, tagad ar riebumu. Uzņēmumā ir mainījusies vadītāju attieksme gan sastāvs! Tagad pie mums par vadītājiem strādā citu lieko uzņēmumu atbiras no kuriem paspēja atbrīvoties, pats labākais,ka tās atbiras ir tik "gudras" un "tālredzīgas" ka firma iet zemāk un zemāk,jau paliek kauns komunicēt ar klientiem. Labie strādnieki iet prom un kāpēc,jo tiek negodīgi apkrāpti. Algas samazina,par brīvdienām neizmaksā utt. Māk tikai pārmest,ka mazs strādājam un atalgojumus gribam lielus. Ja Jūs gribat nolaist savu firmu uz grunteni vai "ideālus" vadītājus noalgojiet Via3L Latvia vadītājus Inna Semjonova, Jekaterina Kurašova un Inta Arbidāne. Starpcitu dēļ Jekaterinas un Innas firmā uhhh cik daudz darbinieki ir aizmukuši,paldies Jums mūsu varonigām sievietiem! Ja Jūs gribat būt apkrāpti un noniecināti laipni gaidīti mūsu komandā!

O olgieee 09.08.2016

Pilnīgi piekritu . Pati tur strādāju nepaceļot galvu un pat nebija laika aiziet uz tualeti un uz pusdienlaiku. Un vel runāja kā ir maz darba un ka slikti strādāju, ja nevaru paspēt. Maksāt kā bija no sākuma aprunāts līguma nemaksā. Paldies "labai" vadītājai Innai Semjonovai, deļ viņas visādam tabulām un atskaitem, kuras ir vajadzigas tikai viņai katru ritu jasagatavo, nevis drukat pasūtijumus un taisit savu darbu, visi normāli cillveki aiziet, kuri nostrādāja jau daudzus gadus.