www.sudzibas.lv Via 3L Latvia Nevar uzticēties

Via 3L Latvia - Nevar uzticēties

Izskatījās strādāt šajā uzņēmumā kopā ar kolēģi. Abas tika aicinātas apskatīt noliktavu un darbu kā komplektētājas. Tika izskaidrots, kā strādāt, un rādītas visas detaļas. Vienojāmies iegādāties īpašus apavus un veikt obligāto veselības pārbaudi uzņēmuma rēķina. Pēc 3 nedēļām vadītāja teica piezvanīt par turpmākajiem soļiem. Mēs cerējām uz šo darbu, neviens mums neatsakās, un ar nepacietību gaidījām sākumu. Būsim aktīvas nakts maiņas darbinieces. Pirms darba iegādājāmies nepieciešamos apavus, bet pēc solītajām 3 nedēļām sazinājāmies ar darbaspēka atlases vadītāju, kura nespēja normāli paskaidrot neko, tikai murmināja pa tālruni. Viņa pat, manuprāt, aizmirsusi, kurš bija iecerēts uzņemšanai darbā. Lai gan tas bija viņas kompetencē un pienākumos. Viņa teica, ka komanda jau ir izveidota un viņi nevar palīdzēt. Neraugoties uz to, mēs visi bijām vienojušies par darbu. Ļoti vilcinājāmies. Vadītājs rīkojās neprofesionāli, nespēja laicīgi informēt. Gaidījām trīs nedēļas kā naivi, lai gan labāk būtu meklējuši citu darbu. Ļoti vilcināmies, un lūdzu, izlemsiet, vai darbinieks jums ir piemērots vai nē. Nebarojiet cerības un nepārviliniet uz priekšu mēnesim. Atvainojumi netiek pieņemti.

19.08.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе