www.sudzibas.lv Vetvesta Nekompetenti ārsti un nepamatotas cenas

VetVesta - Nekompetenti ārsti un nepamatotas cenas

Situācija : sunim vienas dienas laikā palika slikti, aizvedām uz šo ''ekskluzīvo'' klīniku pie dr. Jeļenas Semjonovas. Tika veiktas asins analīzes, kuru rezultātā konstatēta toksikācija nierēs. Tā kā neesam mediķi un nesaprotam lietas nopietnību, ārste skaidroja, ka situācija ir ļoti smaga un tagad tikai atliek izvēlēties starp 2 variantiem - iemidzināšana vai intensīvā terapija ar Erotropoetin, kas ir ļoti dārga 1. mēnesi - 150 euro šprice x katru nedēļu + sistēma un citas zāles aptuv. 1120 eur, nākamos līdz mūzha beigām pa vienai špricei mēnesī. Suns kopā nodzīvotu nepilnu gadu. Paldies Dievam, ka nepieņēmām šo kā gala versiju un aizvedām uz citu klīniku, kur izrādījās Erotropoetin un mūsu suņa svaru maksā 20 eur, bet šobrīd nozīmēta cita ārsēšana un papildus analīzes un diagnostikas. Suns jūtas labāk un cīņa turpinās, un ir cerība uz pilnīgu izveseļošanos!Ļoti zhēl, ka attieksme VetVesta klīnikā ir - nevis palīdzēt dzīvniekam un cīnīties , bet iemidzināt un neņemties vai maksimāli gūt finansiālu labumu no citu cilvēku sāpēm!

K Katja1503 21.04.2015

Я могу оспорить, Елена Семёнова-очень хороший врач!!!Я столкнулась с ней около 7 лет и Слава богу, что с ней!Моему котёнку было около 4 месяцев, когда он дома разгрыз колготки(залез в шкаф)...мы сделали рентген и ни один врач(а, объездили очень много клиник)в том числе, и были у Ковалёнок и он, отказался сделать операцию!!!Никто!!!Ковалёнок сказал, вам поможет, если возьмётся только-Елена Семёнова!Она сделала...Спасибо огромное ей!Сейчас пишу и смотрю, как мой кот спокойно спит на диване!!!Спасибо Елене Семёновой!!!Прошло 7 лет, и не было после операции никогда проблем!Да, операция и лечение в клинике( неделю) обошлись мне тогда где-то в 200лат, но я очень рада, что Елена помогла, ведь за любимых можно отдать любые деньги!!! Спасибо, Елена!!!

M mja 21.04.2015

papuasu biznjess

I INGŪNA1111 03.01.2019

Jūs paši pārlasat to ko rakstat?
es šokā no Jūsu stulbuma! Ārsts jums pateica pareizās zāles un taisnību..Jūsu suns Jums par viņu jārupējās un jādara izvēlē,ja Jums rūpētu suns Jūs pati meklētu tās zāles un uzzinātu cik maksā...nevis novel visu vainu uz ārstu...pateiktu paldies labāk , cits Jums pat zāles nosaukumu neteiktu...Jūs tā rakstat it kā suni bija iemidzinājuši Jums nezinot! Es šokā no cilvēku stulbuma...tādiem Kā Jūs vispār dzīvniekus nevar uzticēt!