www.sudzibas.lv Vestabalt Slikta apsaimniekošana

Vestabalt - Slikta apsaimniekošana

Pirms gandrīz gada nomainījām apsaimniekošanas firmu, ar cerību uz labāku dzīvi. Nevar tagad saprast, kas bija labāk.
Kopš parādījās apsaimniekotāji Vestabalt, ziemā pa teritoriju nebija iespējams pārvietoties. Sniegu tīrīja tikai 1-3x nedēļā, no rītiem nebija iespējams izbraukt no pagalma. Meita salauza roku uz ledus (ļoti žēl, ka neizsaucu policiju toreiz un neuzrakstīju iesniegumu par situāciju) .
Pienāca vasara, likās, ka šeit vismaz nebūs problēmas. Bet tagad viņi izlēmuši, ka zāli jāpļauj tikai vietām, lai arī samaksa tiek veikta par visas teritorijas apsaimniekošanu. Komunikācija ar pārvaldnieci zem katras kritikas. Atļaujas runāt tā, it kā man pat nav tiesību viņiem zvanīt un kaut ko palūgt. Atbilde no sērijas "par tādu naudu jums te nekas labāks nebūs". Vai arī - "nevēlos par to ar jums runāt".
Tas ir kā? : d maksājiet par pakalpojumu, kuru nesaņemat un mēs nevēlamies par to runāt. Pie atskaitēm par to, ko ziemā paveikuši, viņi atsūta bildes ar dekorācijām ko krāmē teritorijā uz katriem svētkiem. Nav jau tā, ka tas nav jauks žests, bet nu labāk būtu sniegu nošķūrējuši un zāli nopļāvuši, nekā koka zaķus lieldienās krāmējuši uz mūsu rēķina bez jebkādas saskaņošanas.
Tad jau iepriekšējie bija labāki, vismaz tādi jautājumi nebija jārisina. Jā, sētnieks nāca reti, kaut kādus gružus savāca pēc iedvesmas, bet nu vismaz rokas te neviens nelauza un ērcēm arī nebija kur mitināties. Tagad te pļava pie pašām kāpnēm. (dzīvojam rindu mājās, tāpēc ļoti aktuāls ir šis pļaušanas moments) .