www.sudzibas.lv Vestabalt Liga Plaude - nekustamie ipashumio

Vestabalt - Liga Plaude - nekustamie ipashumio

Tas kantoris ir shmaukli un tikai shmaukli, Liagi papinsh ir iedevs vadi ko vina nespej. Spej tikai uzmest un uzmest, u forshie ir tiek kuri jau 1 menesi nopelna uznemuma 1 k, amni uzmeta pa 800 euro..

K

T Tatjana 12.03.2010

Nu tocno Kaza ili Losene! Da mne toze prixodilosj rabotatj s Ligoj i ne vsegda vse udovalosj do konca(vernee kto kogo)no eto biznes, no ja scitaju cto nam vsem u nejo poucitsa nado .Ona celovek biznesa, a v biznese tak i nado. Esli vi dumaete cto odev culki, minijupku i narisovav bezuprecnoe CV vam Liga budet zarplatu plotitj neidite k nej rabotatj, ona plotit tem kto eto po NASTOJAWEMU zarobativaet, a ne kazai.
Pravilno Liga, ne davaj sebe na šeju sestj darmoedam!!!

A ahahahha 10.06.2010

Da Lai vina iemaacas vadiit biznesu, un vinai nevag uz sejas seedet jau kads ir uzsedies paskatoties un to pretiigo, krapniecisko giimi...

L Liene K 19.08.2013

Man arī nācies saskarties ar Viņas cūcisko attieksmi, kad solījumi netiek pildīti un tā dēļ tiek zaudēti līdzekli un ieguldītais laiks. Pirms sadarboties kārtīgi padomājiet!!