www.sudzibas.lv Vestabalt apsaimniekošana nekvalitatīva apsaimniekošana

Vestabalt apsaimniekošana - nekvalitatīva apsaimniekošana

Vestabalt ir ļoti nekvalitatīvs un nekaunīgs namu apsaimniekotājs. Nerespektē iedzīvotāju lēmumu par citu namu apsaimniekotāju un liek šķēršļus apsaimniekotāju maiņai.
Līgumu Vestabalt ar iedzīvotājiem slēdzis ar viltu un maldību, draudot atslēgt elektrību ja neparaksta līgumu. Kad, dzīvojot netīrībā un nerisinot NEVIENU mājas problēmu, iedzīvotājo nolemj atteikties no Vestabalt ļoti nekvalitatīvajiem pakalpojumiem, tad tiek likti dažādi šķēršļi un līguma uzteikumu Vestabalt neatzīst...
Šobrīd mūsu problēmas risina SIA Namu apsaimniekošana un esmu ļoti apmierināts ar viņu nodrošināto žilbinošo tīrību un fantastisko pretīmnākšanu.

I

A aaa 15.07.2011

Reklāma?!

I Iedzivotajs 15.07.2011

Antireklāma! Un norāde par to, kas šādā situācijā palīdz un atbalsta.

P PM 23.08.2011

Bravo SIA Namu apsaimniekošana, kur tad vel var sevi uzslavēt un nicināt konkurentus, kā tik sūdzības.lv portālā.
Iedzīvotāju smadzeņu skalošana un faktu sagrozīšana.
Rakstā aizmirsāt minēt ka runa iet par 4 māju kompleksu, kur 3 mājas nez kāpēc ir apmierinātas, bet šo vienu, kura ir KOPĪPAŠUMS - uzmeta.
Varbūt tomēr paskaidrosiet visiem portāla lasītājiem visu hronoloģiju, kādēļ sanāca kā jūs te rakstāt?
Ka iepriekšējo apsaimniekotāju padzina ar spēku (rādīja pat pa televīziju), ka šajā mājā lai pieņemtu JEBKĀDU lēmumu ir nepieciešami 100% kopīpašnieku balsis, ka elektrību neviens nepiegādās BEZ LĪGUMA (tādēļ arī brīdina ka to atslēgs) un arī atslēdz, jo nav pamata to piegādāt!
Un runājot par tīrību: tiek sastādīts akts, par netīrību, un nevienam to NEIESNIEDZ! Turklāt tas notiek tikai 3 nedēļas pēc SIA Vestabalt darba uzsākšanas.
Par to baltā zirgā uzrādās SIA Namu apsaimniekošana, bez jebkādiem līgumiem izlaiza māju veicot ģenerāltīrīšanu (nez kas par to samaksās, un vai gribēs maksāt), un nostājās pozā "šī ir mūsu govs, un mēs viņu slauksim" (proti nevar to pašu neteikt par SIA Vestabalt).