www.sudzibas.lv Vesels no dabas Nav piegādāta prece

Vesels no dabas - Nav piegādāta prece

Pasūtījums m-652042-5936

2 x vecās mūķenes ziede. Čaga, asinszāle un bišu vasks. €4.50 (€9.00)
2 x zaļā kafija 100g. Triecienuzbrukums liekajam svaram! €5.20 (€10.40)
piegādes veids: Omniva Latvija €3.00

kopā: €22.40

Ar Cieņu,
vesels no dabas
www.veselsnodabas.lv

19.01.21. Pasūtīto sūtījumu vēl neesmu saņēmusi!

Papildināts Liāna 02.02.2021

Savu pasūtijumu neesmu saņēmusi. Interneta veikals ''vesels no dabas'' uz telefona zvaniem neatbild, un mājas lapā nav uzrāditas nekādas koordinātes. Vienu reizi atbildēja man e-pastā ,ka pasūtijums būs 10 dienu laikā , bet nu jau ir pagājušas15 dienas! Sūtīju jaunu e-pastu, lai atgriež naudu, bet bez atbildes!

Real dog 03.02.2021

Tas ir feiks. Labāk pasūti "Vecā buļļa siera ziedi" : triecienuzbrukums smadzeņu trūkumam

S SIA VIN-E 23.02.2021

Labdien, Liāna. Mūsu sistēmā uzradās, ka Jūsu pasūtījums ir izsūtīts un piegādāts. Vai būs jāraksta sūdzība par neslavas celšanu?

G Gaisma Grigore 20.04.2021

Labdien.Mani ved ap stūri jau mēnesi. Solīja atmaksāt naudu, bet solījums izgaisa kā rīta migla. Būsim uzmanīgi, jo negodīgums ir ņēmis virsroku.
Gaisma

S SIA VIN-E 20.04.2021

Labdien, Gaisma! Kā jau telefona sarunā Jums paskaidrojām ir radusies aizkavēšanās ar piegādi ar ziedēm uz noliktavu. Vienojāmies par naudas atgriešanu un Jūsu kontu un lūdzam atsūtīt Jūsu rekvizītus, lai varētu šo atmaksu veikt. No Jums līdz šim brīdim neesam saņēmuši Jūsu rekvizītus.

Ar cieņu,
Veikals Vesels no dabas