www.sudzibas.lv Veselibaunskaistums.lv Neesmu saņēmusi apmaksāto preci no interneta veikala

Veselibaunskaistums.lv - Neesmu saņēmusi apmaksāto preci no interneta veikala

19.11.2015 iegādājos divas Peterhof pannas ar marmora pārklājumu. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas e-pastā un rēķina piesūtīšanas veicu apmaksu par precēm un piegādi. Maksājuma apstiprinājumu aizsūtīju caur e-pastu un saņēmu informāciju, ka: "vēlākais pirmdien, 23.11., nosūtīsim Jums preces." Tā kā līdz 24.11 nesaņēmu ne preci, ne arī kādu informāciju, rakstīju atkal vēstuli un saņēmu atbildi: "Diemžēl Piegādātājs ir iesniedzis mums situācija preču sarakstu, no kurām lielākā daļa preču ir tikai pasūtīšanas stadijā un tās tiks atvestas ap 11.decembri.Diemžēl par to iepriekš nebijām brīdināti.Varam Jums piedāvāt gaidīt pasūtījumu, vai izvēlēties kādas citas samaksātās preces, vai arī atsaucam šo pasūtījumu." Piekritu gaidīt.
Tā kā par mani atkal neviens nelikās zinis rakstīju atkal un saņēmu atbildi: "
Labdien!
Diemžēl svētku sakarā piegāde nedaudz ir aizkavējusies, bet tai
tuvākajās dienās ir jāienāk, jo piegādātājs zin, ka daudzi cilvēki gaida
dāvanas uz Ziemassvētkiem." Protams,ka preci nesaņēmu un arī nekādu ziņu ar. Tā kā mans pacietības mērs nav bezgalīgs, tad 11.01.2016 uzrakstīju vēstuli ar ziņu, ka nedēļas laikā gaidu vai nu preci vai savu naudu atpakaļ uz kontu. Rezultāts - neviens pat nepacentās atbildēt uz manu e-pastu, preces nav, nauda uz kontu arī nav pārskaitīta :(

B Brigita Pētersone 18.01.2016

Veikala interneta adrese http://www.veselibaunskaistums.lv/

H Helena 11.03.2016

Man ir līdzīga situācija, sūtīšu vēstuli PTAC par viņu negodīgo rīcību