www.sudzibas.lv Veselības studija OVP Nekvalitatīva ārstēšana

Veselības studija OVP - Nekvalitatīva ārstēšana

Uzmanieties, Dr. Martinsone atkal nodibinājusi kārtējo uzņēmumu, lai veiksmīgi tiktu vaļā no sliktās Dr. Martinsones doktorāta, ka atradās Stabu ielā 49A-4 slavas. OVP SIA, Veselības studija - ir tie paši vēži tikai citā kulītē!!! Pacienti, kuriem ir apdrošināšanas polises - esiet modri, rēķiniet līdzi un nepiekrītiet nepamatotiem piedāvājumiem veikt kārtējos izmeklējumus!!!

K

V Veseliba 31.10.2011

Aizmālēt acis ar baltiem krēsliem neizdevās gan, pacienti nav akli.

A Alla 31.10.2011

Piekrītu Ilvai:-)

P PeKa 01.11.2011

Un, vai tad visi ārsti tajā doktorātā ir tik slikti? kaut kā neticas, izklausās pēc absurda.

izskatās, kas pat balti krēsli tur ir neizdevušies :D :D :D t.i. nevis balti, bet gan melni :D

K Ka1 03.11.2011

Veselu stundu gaidīju, bet ārts kavējās un man apnika, serviss kā padomju laikā, :(

V viensdivi 07.11.2011

Ja nav ko darīt, ejiet uz Veselībasstudiju - cik reizes var pārcelt vizīti, ir divi varianti arts neatnāk vai peizvana no reģtistratūras un pārceļ vizīti un tā jau divas reizes

A Alla 07.11.2011

Ar studiju viss ir kārtībā

I Intars 07.11.2011

:-)

J jakas 07.11.2011

tad PREMIUM MEDICAL strādā labie dakterīši kuri aizgāja no nu jau bijušās Martinsones doktorāta - Veselības studijas OVP.

I Inta 07.11.2011

Man patīk OVP

Z Zane 25.11.2011

Apmeklēju OVP un esmu ar visu apmierināta!

A Armands 08.12.2011

Par OVP visu to labāko.