Veselības Centrs Valeo - zobārsti

19.03.2013.gadā ap plkst.17:40,biju atvedis savu septiņgadigo meitu labot zobu pie dakteres Vitas Kiopas,no sākuma viss likās bija normāli daktere teica ka jārauj zobs ārā(pirms tam nolasot morāli par to ka esmu slikts vecāks par to ka novests zobs līdz tādam stāvoklim ka jārauj un ka 10 gados bērnam nebūs ar ko ēst),pats atrados visu laiku kabinetā,manam bērnam ir bailes no zobārsta,uztaisīja špricīti pagaidīja un sāka raut zobu,bērns sāka kliegt un teica ka sāp,daktere Vita Kiopa sāka kliegt virsū bērnam un teikt lai aizveroties ka kurla var palikt,beigās pateica ka mens bērns ir mežonis to vina atkārtoja vairākas reizes man klāt esot......
Nevediet pie viņas savus bērnus jo viņai ir jāstrādā nevis par bērnu zobārstu bet nez par ko.
Gadu iepriekš pie viņas veda bērnu sieva,nu viņa man teica ka neesot diez cik laipna,šogad es to redzēju un dzirdēju pats.
Viņa ir strādājusi SANADENTS ZA,ir dzirdets ka tur arī nav viss labi tieši attieksme pret bērniem.

J

E ELLIO 19.03.2013

Kad Valsts zobārstam sāks maksāt normālu naudu par vienu plombi, tad arī zobārstu attiekme pret bērniem mainīsies.
Pagaidām 4.ls par plombi ir izsmiekls, no kuriem vēl atvelk nodokļus.Nav rentabli.
Kad man būs savs kabinets ņemšu bērnus tikai par maksu.
Pasarg Dievs, tālāk no visiem apdrošinātājiem un Veselības norēķinu centriem.tikai kaudze ar papīriem, bet samaksa par padarīto darbu smieklīga.

5 5nams 19.03.2013

Ja nevēlas ārstēt bērnus par NVD piedāvātajām cenām- neslēdziet līgumu, taču nevienam nav tiesības ņirgāties par bērnu. Morāli vecākiem, protams, iznāk nolasīt- bērns nav jau vainīgs, ka vecāki viņu neatved, taču ārsta attieksme nedrīkst mainīties tikai tādēļ, ka neapmierina samaksa. tad jāiet citur. Es strādāju ar bērniem par NVD samaksu un iesaku ELLIO vienkārši to nedarīt. Tāda iespēja ir.

E ELLIO 20.03.2013

Zini, ja darba devējs piespiež strādāt ar bērniem, tad zinu, ka attieksme mainās.Un vērni ne visi tuvu nav cukurdupši, pilns ar izlutinātiem, neaudzinātiem.
Lai institūts ar tādiem krāmējas.

5 5nams 20.03.2013

Tad daba devējam nav taisnība- bērni ne pie kā nav vainīgi, kaut protams, daļai vienalga der tikai narkoze(īpaši Rīgā, kur visiem ir tiesības)

L lukse 20.03.2013

Es arī vedu savu 9 gadīgo meitu pie dakteres Kiopas. Bet šoreiz aizstāvu ārsti. Manējā ļoti baidījās no zobārsta, muti vaļā nevēra, sēdēja nemierīga. Jā, daktere bija vārdos skarba, bet tas bija vienīgais veids kā manā bērnā iedzīt respektu un varēja salabot zobus. Savu darbu ārste veica labi, plombes turas. Pirms tam vedu pie citas, sirsnīgas zobārstes, rezultātā nekas mums nesanāca, bērnam vienkārši sākās panika un zobārste ieteica tikai vispārējo narkozi.
Nezinu, kā ir, bet varbūt valsts apmaksātajos zobārstniecības pakalpojumos ietilpst lētas un mazefektīvas atsāpināsanas zāles. Par to gan es varētu piemaksāt, tad arī bērns sēdēs mierīgāk un arī ārsts būs savaldīgāks.

G gooseberry 20.03.2013

Cilvēķi mīļie, kāpēc jums liekas normāli, ka ārste (vienalga kāds tai profils) atļaujas kliegt uz jūsu bērnu? Vai jums patiešām liekas, ka tas bērnu nepazemo? Turklāt jūsu, viņa vecāku, klātbūtnē.
Apbrīnojama vienaldzība pret savu bērnu pašcieņu un pašapziņu.
Manuprāt, Juris0909 ir pamatoti sašutis par šādu ārstes izturēšanos. Domājams, arī vairums no jums neļautos, lai uz jums kliedz, kad jūs jau tāpat esat stresā. Vāi ļautos? Un, lūdzu, nevajag visu attaisnot ar samaksu. Cik apmierināti gan jūsu būtu, ja uz jums kliegtu veikalos (pārdevējām taču maz maksā)? Apkalpojošajā sfērā bieži ir jāprot savaldīt savas emocijas.

Un vēlreiz - padomājiet par sava bērniem. Vai tiešām viņi nav jāciena? Vai vēlaties viņus redzēt komplekainus un nevarīgus, kuriem ikviens drīkst uzkliegt.

Ko darītu es? Aizrādītu ārstei. Lai mans bērns saprot, ka šāda izturēšanās ir nepieļaujama un zina, ka es viņu aizstāvēšu pret netaisnību.

E ELLIO 20.03.2013

Vecākiem vispār nav jāatrodas zobārsta kabinetā(ja vien bērns nav divgadīgs).
9.gadīgs jau vairs nav nekāds mazais, ir jāklausa, ko ārsts saka.
Turklāt, ja daktere ir uztaisījusi anestēziju, urbjot nekas nevar sāpēt.Bērniem bieži vien nepatīk vibrācijas, ko rada urbis.
Ja man vecāki sāktu mācīt, kā strādāt un kā izturēties pret viņu cukurdupsi, tad es laipni palūgtu doties uz institūtu.
Vai nu pieņem manus noteikumus, ja reiz bērnam viss ir par brīvu, vai meklē citus ārstus, kas ucināsies un stundu par velti runās.
Tad labāk es tai laikā pieņemu kādu klientu uz protezēšanu vai plombēšanu:)

G gooseberry 21.03.2013

ELLIO, mana (personīgā) pieredze rāda, ka arī pēc anestēzijas var pat ļoti sāpēt, tāpēc nevajag vispārināt.
Un bērni ir dažādi - cits 4-gadnieks ir drošāks par 10g.vecu meiteni. Tas ir ļoti inidividuāli.
Ja ārsts manā klātbūtnē kliegtu uz manu bērnu un pēc mana aizrādījuma lūgtu doties prom, viņam būtu jārunā ar iestādes vadītāju un jāskaidrojas PTAC un med.komisijai (MADEKKI, ja to aizvien tā sauc).
Neesmu cāļu māte, pati strādāju apkalpojošā sfērā, ir jāprot darīt savu darbu, neaizvainojot klientus.
Ja bērnam viss ir par brīvu, tas nebūt nenozīmē, ka šis klients ir mazāk svarīgs. Būsi gana atsaucīgs un saprotošs, bērns izaudzis kļūs par maksājošu klientu un vedīs pie tevis savus bērnus un pārējo ģimeni/radus/draugus. Nebūsi - bērna vecāki vairs pie tevis kāju nespers, un vēl citiem arī neieteiks (kā šajā gadījumā). Biznesā jāprot domāt uz priekšu.

E ELLIO 21.03.2013

Es neattaisnoju kliegšanu uz bērnu, bet mana pieredze ir tāda, ka sīkais var atļauties uzspļaut vai iespert un vēl man par to jāklanās, par tām nožēlojamām kapeikām, ko valsts maksā?
Tad labāk strādāt tikai ar pieaugušajiem un pateikt, ka ar bērniem nestrādāju, jo neesmu bērnu zobārsts, viss.
Gan vadītājs, gan veselības inspekcija arī ieteiks, ka bērna vecākiem nav jāatrodas zobārsta kabinetā un jākomandē ārsts.
Cita lieta, ja darbs ar mazu bērnu, kurš jātur klēpī.

R Romija 04.04.2013

Nu, ja! Pie visa jau vainīgs dakteris... Katrai medaļai ir divas puses. Visi zina daktera pienākumus un savas tiesības. Bet kur tad paliek ārsta tiesības? Arī viņam ir tiesības strādāt mierīgā atmosfērā. Vai visu dienu jācīnās ar bļauriem? Nu, nav neviena ārsta pienākums ne bērnus pierunāt, ne ucināt. Ja nesēž un neļaujas, tad ārsta pienākumos neietilpst pierunāšana vai lūgšanās.

A Anna Bērziņa 10.01.2014

Kaut vai man ir tikai 14 gadi arī gāju pie kiopas un man nolasīja morāli par to ka nekopju muti tad aizgāju pie higiēnista viņa man normāli visu izstāstija kas man ir nepieciešams. Kiopa nevar izskaidrot kas ir nepieciešams. Un mani arī saukāja par mēžoni jo man arī ļoti sāpēja neisaku Kiopu, kā zobārstu viņa ir jāizmet arā vispār, lai viņa vairs cilvēkos nerādās!!!

E ELLIO 10.01.2014

Oho, tagad jau 14 gadīga meiča sāks diriģēt parādi, kātad!
Fiksi pie grāmatām.Izmācies Tu par ārstu un tad gudri runā.Kārtējais bērns ar tiesībām bez pienākumiem.

Z Zebiekste 16.01.2014

Šajā gadījumā es neaizstāvu ne ārsti, ne arī pacientu, taču man pašai ir gadījies, ka citas specialitātes ārsts šajā iestādē izgāž pār mani savas dusmas bez iemesla.Tāpēc šo veselības centru cenšos nevienam neieteikt.Es savu bērnu pie zobārsta vedu uz Veselības centru Bikernieki.Pati agrāk tikai tur gāju pie zobārsta un bija patīkami redzētka šī zobārste tur strādā vēljoprojām.Attieksme pret bērnu ir ideāla, izdarītā darba kvalitāte arī.Un pēc darba manam bērnam vēl iedeva speciālu grāmatu, kurā paskaidrots kā kopjami zobi, kādas zobu birstes ir piemērotākas.Rezultātā manam bērnam neradās trauma, kad ir jarauj laukā vai jāliek plombīte kādam zobam.Zobārste pat atļāva man pasēdēt kabinetā, tikai nedaudz nostāk no bērna.Viņai bija pat patīkami ar mani aprunāties, kamēr viņa darīja savu darbu.

I Iluta 16.01.2014

Viena zobārste tur Valeo riktīgi izskatās pēc narkomānes. Mēs no šīs poliklīnikas bēgām, neatskatoties :) Veiksmi jauna zobārsta meklēšanā. Varu ieteikt vecrīgā salonu Salute, kolosāla attieksme, tik garākas rindas. Valsts apmaksāts zobārsts bērniem, tādēļ pieraksts ir diezgan liels, bet vienmēr var piezvanīt un apjautāties, vai gadienā šodien nav kāds brīvs logs izveidojies.

K Kkristina 06.07.2015

Šodien piedāvāja pierakstīties pie šīs "ārstes"! Nedod dievs! Atteicos, un paskaidroju, ka ir lasītas sliktas atsauksmes.. Uzskatu, ja neprot apieties ar bērniem ir jāstrādā ar pieaugušajiem.. Kaut gaun ar tādu raksturiņu jāstrādā ar papīriem, nevis ar cilvēkiem un vēl jo vairāk ne ar bērniem..

E ELLIO 06.07.2015

Šī ārste pilnīgi neko nezaudē nepieņemot valsts apmaksātus bērnus. Tai laikā viņa pieņem pieaugušos, protezē, plombē un saņem algu, nevis pabalstu:D

E Edwarda 24.04.2017

Daktere Kiopa "Aurā" ļoti rupja, nepieklājīga...runāja ar mani atklāti pazemojošā tonī.
Atļaudamās smieklus un "brrrr...cik šausmigs jums tas žokļa kauls"...skurinādamās...
Beigās pateica, lai eju pie ķirurga un viss..
Kad vēlējos krāsu mainījušas(uz priekšējā zoba) plombes nomaiņu...atteica-"priekš kam"
Par ńirgājošo konsultāciju samaksāju 13€...izgāju asarās palīdzību nesańēmusi.
Lūdzu izvairieties no pieraksta pie šīs "speciālistes"