Veselības Centrs Valeo - Dr. Juris Šveklis

Labdien.

Vēlos izteikt pretenziju par Dr. Jura Švekļa apmeklējumiem un operācijām.
Nekompetents savā uzvedībā vizītes laikā, VALEO centrā.

Protams nomainīšu ārstu turpmāk!

Bet iesaku neiet pie viņa vizītēs.
Brutāls un vienaldzīgs bērnu ķirurgs!

p.s.Laikam tāpēc, ka vairs viņu daudzi "neaplaimo" ar "konvertiem".
Pat ja aplaimotu, neticu, ka kas labāks būtu.

Atceroties kā pirms 10 gadiem operēja bruku, pohains atnākot uz rīta operāciju!

Tiešā vārda nozīmē pretīgs bērnu ķirugs!!!!

P

Piekrītu!

D daigula 17.01.2013

Man arī, ne tik sen, bija ar viņu saskarsme, biju vizītē pie viņa poliklīnīka "Valeo", izskatījās nu tik vienaldzīgs pret visu notiekošo, ka sarunājoties ar mani paralēli sēdēja DELFOS lasīja ziņas.

P pretenzija 17.01.2013

Daigula, kamēr māsiņa ar manu bērnu un mani sarunājās, tikmēr viņš ne tikai Delfos sērfoja, es vispār tādiem ārstiem algas neizmaksātu! Bet tie kas viņu aistāv, tad jau tikai viņa tuvākie cilvēki, vai pats dirn arī te, lasot par sevi!
Operēja par naudu brīvdienā. Jā, operēja arī poliklīnikā!!!

P pretenzija 17.01.2013

Ko vispār tādi dara savos amatos, nodirn laiku, tad jautājums, ja ja nepatika pret bērniem un viņu vecākiem, priekš kam vispār strādā savā amatā, lasies prom!!!

S silbro 19.01.2013

Man par šo dakteri radies labs iespaids. Lādzīgs, omulīgs vīrs. Pirms pāris gadiem sakarā ar nelielu apsaldēšanos savajadzējās ārsta padomu darbaspēju uzlabošanai. Ģimenes ārsts tālu un rinda gara. Pa ceļam trāpījās VALEO. Tur ieteica iet pie ķirurga. Poliklīnikā tobrīd bija tikai bērni ķirurgs, iegāju pie tā paša. Apskatīja, ieteica, ko smērēt un tiku cauri ar 2 latiem par konsultāciju (bērnu cena). Pēc tam tikai uzzināju, ka pieaugušam cilvēkam bez norīkojuma pie speciālista bez 10-15 latiem nav ko rādīties.
Par to ziņu lasīšanu - ārstiem ir apskaužamas spējas darīt vairākas lietas vienlaicīgi un neko nesaputrot. (darbā nākas saskarties ar dažādu profesiju cilvēkiem)

P pretenzija 20.01.2013

Nepiekrītu silbro Tev!

Vai nebūsi sajaukusi ārstus?!

Viņš nav nekāds omulīgs onka!

Ja maksāji PAR SAVU VIZĪTI, tātad būsi laba jebkuram ārstam!
Kā bērnu ārsts, lai "dies gar to nogrābstās!"

I inka2 01.03.2013

Es arī pievienojos tiem, kam pretīgi atcerēties saskari ar viņu. Dēlam vienas kājas ieaugušu nagu īkšķim operēja dr.Šveklis. Sirds žņaudzās, aiz durvīm klausīties, kā mokās kliedza dēliņš, bet dr. un viņa t.s. māsiņa (kas izskatījās pēc viņa mīļākās) auroja: "Nu ko tu kliedz! Kas tev tur var sāpēt? nekas tur nevar sāpēt!" Pēc kāda laika tieši tāda pati vaina piemeklēja otras kājas īkšķa nagu. Uzreiz pateicu, ka pie Švekļa neiesim. Trāpījās dr. Titāns. Pirmkārt, mani nekur nedzina ārā koridorā. Uzlika labu mūziku un blakus telpā pavisam mierīgi paveica operāciju. Es saspringti gaidīju, kad bērns sāks raudāt, bet pēc brītiņa smaidošu varēju nest ārā. Dēls teica: šitas bija labais dakteris. Tā kā ...

_ ___________ 12.12.2016

Oooo, cik līdzīgi stāsti, gandrīz kā manējam. Tikai tā man vēl bija par maksu un nekvalitatīva!!

P pretenzija 04.03.2013

Jāgriežas pie attiecīgām instancēm par šo pēdiņās ārstu speciālistu. :(

Z zuzi 13.03.2013

Piekrītu !
Manu puiku bija gatavs likt uz operāciju galda, kaut gan beigās izrādījās ( cits ārsts apstiprināja ), ka nemaz nevajag

M Mamma@ 28.05.2014

Sveiki!
Pati tikko saskāros ar šo dakteri - apbrīnoju, ka tādi cilvēki strādā par ķirurgiem un vēl ar bērniem. Māsiņai komunikācija "augstākajā" līmenī, tāds tādu atrod. Ceru, ka nekad vairs nebūs jāsatiekas ar šo Dr. Švekli un viņa māsiņu. Ja viņam par darbu maksā naudu, tad man trūkst vārdu.Nevienam neiesaku savus bērnus vest pie viņa, jo izskatās, ka arī kompetences līmenis viņam nav tas augstākais.

č čakra2000 27.10.2014

Vai tad bērnu poliklīnikā operē arī baltās līnijas trūci? Ir tur tāds dienas stacionārs brīvdienās?

A alona33 15.09.2015

Etot užasnij doktor ewe rabotaet v detskoj poliklinike na Kanieru. Uvazaemie roditeli, nikogda ne hodite na priem k etomu "doktoru".U nas(roditelej) bilo podozrenie, 4to u nawego sina "fimoz" (sinu 5 let). Rewili obratitsja k "specialistu"...Lu4we bi ne hodili, ewe sidja na stule, daze ne podojdja k rebenku, izdali, on opredelil, wto u nego fimoz.Uveraja v neobhodimosti operacii, pri etom dobovljaja o vozmoznosti prooperirovatj daze v subbotu pod obwem narkozom. Nam pokazalsja takoj sposob le4enija(operacija) o4enj radikaljnim, i zapisavwisj v boljnicu na Vienibas gatve mi uznali, wto net nikakoj neobhodimosti v operacii, i vse nawi bespokojstva v pustuju, vedj suwestvujut u detej i vozrastnie osobennosti.Drugimi slovami, vse vporjadke! Ewe raz prizivaju Vas roditeli ne hoditj k etomu gore "doktoru", a lu4we obrawajtesj k praktikujuwim specialistam na Vienibas Gatve!!!Tam O4enj prijatnie doktora i obsluzivajuwij personal!!!

A alona33 15.09.2015

Zabila ukazatj familiju etogo užasnogo doktora, o kotorom pisala ranee- Juris Šveklis. Nikogda k nemu ne obrawajtesj!!!

_ ___________ 12.12.2016

Na 200% saglasno, jemu vracebnij licenc nado ubraķ

L LIGA558 12.01.2017

Sveikas milas maminas! Ar bernu devamies pie Dr. Sveklis. Nu ko lai Jums saku, attieksme "NEKADA" , apmeram :ko vajag, ko atnacat, ... ???!!! It ka mes vinu butu patraucejusas ar savu viziti. Tada auksta attieksme pret pacientu- virsu pat neskatijas. Pilnigi noteikti vairs pie vina neiesim.

_ ___________ 12.01.2017

Iesaku ķirurģi dr. Zani Ābolu. Vismaz cilvēcīgi aprunājas, izstāsta, kas par problēmu un atbild uz visiem Jūsu jautājumiem. Zinoša arī.