www.sudzibas.lv Veselības Centrs Pļavnieki Zobārstniecības nodaļas haoss

Veselības Centrs Pļavnieki - Zobārstniecības nodaļas haoss

Nesen sasāpējās zobs (izkrita plombe un iekaisa nervs), tāpēc biju spiesta iet uz iestādi, kura būtu vistuvāk dzīvesvietai, jo sāpes kļuva nepanesamas. Jāpiebilst, ka arī naudas līdzekļi bija tikai 15 Ls, ko varēju atlauties. Tātad, devos uz šo iestādi "Rīgas veselības centrs Pļavnieki", cerībā, ka mani ātri pieņems (ap 16:00 vakarā).
Iegāju šajā centrā, uzbraucu ar liftu 7. stāvā, kur atrodas stomatoloģijas nodaļa. Reģistratūrā iesākumā viss ātri notika - ārsts bija brīvs un uzreiz mani varēja pieņemt, bet ar vienu aizķeršanos - reģistratūras darbiniece teica, lai ejot uz kabinetu Nr.x, ar piebildi, alikam, bet īsti nezinot, lai meklējot un skatoties es pati. Atradu arī pati, "izbradājot" visus kabinetus pēc kārtas :D. Apskatīja manu zobu un aizsūtīja uz rentgenu, sakot šādi: "Aizej, uztaisi rentgenu! Tur kaut kur ir jābūt, sameklē kur!" Labi, es to telpu sameklēju jau pēc 4 min, bet tā izrādījās ir ciet. Gāju uz reģistratūru prasīt kāpēc ir ciet, uz ko man atbildēja, ka speciāliste ir izgājusi, lai uzgaidot. Labi, gaidīju 5 min, nu jau 15 min un pēc 22 "laimīgām" min beidzot sagaidīju. Par laimi pats process neilga vairāk par dažām sek. :D Pateica, lai samaksāju reģistratūrā par uzņēmumu un gaidu 10 min uzņēmumu. Eju atpakaļ uz reģistratūru un stāvu rindā, lai samaksātu, bet tur kārtības nekādas - darbiniece tikai skatās riņķī un apkārt, bet rinda tikai paliek garāka un garāka. Nostāvēju tur tās pašas teiktās 10 min. [slēpt]@ Ārsts jau bija izgājis mani meklēt, kur es ar to rentgenu palikusi. :D Kad visu nokārtoju, devos atpakaļ pie ārsta ar savu mazo budžetu. Viņš man ieteica 3 variantus: 1. raut ārā to zobu (ap 7-10ls), 2. tīrīt kanālus un ārstēt (1. reizē ap 24ls, kopā ap 55ls), 3. turpināt ciest sāpes. Es izvēlējos to pēdējo variantu, jo no zoba škirties nebiju gatava, bet ārstēšanai naudiņas par maz (mana vaina). Uz atvadām paprasīju dakterītim kāfdas zāles, uz ko es saņēmu nekādu atbildi, lai dzerot to pāsu ibumetin, kas iesākts, kaut gan teicu, ka nepal;idz. Un mierinājumam saņēmu teikumu, ka drīz jau nervs zobam nomirs un tad jau tik traki vairs nesāpēs.

Tātad, kur ir stāsta morāle?
Pirmkārt, šajā centrā, vismaz stomatoloģijas nodaļā, valda haoss un nekārtība.
Otrkārt, nomočijos meklējot "kas, ko un kur", jo neviens īsti nezina "kas, ko un kur" atrodas.

Es ceru, ka jūs, mani sapratāt. Iesaku iet uz šo iestādi tikai un vienīgi apķērīgiem civlvēkiem, ar stipriem nerviem un augstu sāpju slieksni, jo jāmeklē būs viss pašiem, kas aizņem laiku, jo pat ārsta kabinetu nezina, kur viņš pieņem.

E Eseseseseseseses 26.11.2009

paklau - nu gan tu dod. pirmkaart, nevajag ielaist, tad arii nesaapees tik ljoti un izmaksas buus vien par jaunu plombi nevis kanaalu tiiriisanu un sazin ko tur veel...otrkaart, ja jau tik traki saap - ko neraavi laukaa? cik ilgi staigaasi ar taadu saaposu zobu? liidz naakosajai algai? labaak jau pats no sevis nepaliks...
es varu saprast, ka ne visiem cilveekiem algas un iekraajumi meeraami tuukstosos, bet vai tiesaam nav iespeejams atlikt 'neaizskaramaja'm fondam' 10-20 latus meenesii, kurus tad arii vareetu izmantot saados gadiijumos?

L Līgucītis 26.11.2009

Eseseseseseseses!
Es jau nenoliedzu savu vainu pie tā, ka man nav pietiekamu ietaupījumu un kā nekā ir mēneša beigas. Kāds, tavuprāt, risinājums var būt situācijā, kad naudiņa nomaksāta visos rēķinos un nodkļos? Par to ir padomāts? Lasi uzmanīgāk, manā neaizskaramajā fondā, kā tu rakstīji, bija 15ls, kuru stipri par maz, kā izrādās. Ielaists? Atkal lasi uzmanīgāk!!! NESEN izkrita plombe un NESEN gāju pie zobārsta, tātad, dienu starpība no izkrišanas līdz iešanai pie ārsta ir 1-2 dienas. Vai tad var paspēt ielaist? :D sanāk, ka iepriekšējais ārsts nav bijis uzdevumu augstumos liekot pirmo reizi plombi, bet ne par to ir stāsts. Runa ir par to, ka nekādas kārtības.

; ;) 29.11.2009

tiesa tur valda haousss.. :D iapshi kad registratooraa izdomaa kada paplapat ;)

P paciente 10.12.2009

Nu gan interesanti... Man par zoba izraušanu tur paņēma 27 Ls, jo bija apdrošināšana kas sedz 75 % no izmaksām. Tipa, tak tāpat tu pa lēto iziesi.. Maitas, es tāpat dabūju maksāt gandrīz tos 7 Ls !

V viedoklis 14.03.2010

par bardaku- piekrītu...
man vot tikai ir interesanti, kurš te no raxtītājiem ir tāds experts, kurš var izvērtēt cik kāda zoba raušana maxā... vai arī ir fantāzija, ka viss maxā vienādi?!??!

I ināra.anna 24.04.2016

Pilnīgi piekrītu,tur tiešām valda Xaos,man ar zobiem arī nebija diez-ko laba situācija,diemžēl
nezinu ārsta uzvārdu,jo no sāpēm un gaidīšanas par to neiedomājos,gribēju tikai vienu,
ātrāk tikt prom,esmu 2.grupas invalīde,cienījamos gados,tā gluži nau,kā te izteicās,ka nau ko ielaist,un naudu arī var atstāt nebaltām dienām,zobs var iesāpēties negaidod,un ļoti sāpīgi uz ilgu laiku,tad arī jāskrien,kur tuvāk,paldies Dievam man ir pašai savs zobu ārsts,bet vēlā stundā pie viņas nevar tikt,tāpēc bija jāgriežās Pļaviņieki,par naudu gan ir jāstrīdās,ja laba pensija,tad jau var atlikt,bet ko darīt,ja maza,SOC nepalīdz tādām lietām,un vispār es uzskatu,ka ir jāsaka cilvēkiem,lai zinātu par medpersonāla apkalpošanu,
tomēr tas izmaksā dārgi,paši meddarbinieki skrien,lai paaugstinātu viņu algas,bet mans viedoklis ir ,ka jāpaaugstina izteikti tiem darbiniekiem,kuri ir to pelnījuši,ne no stāža,bet īstā vārda nozīmē par Profisionālismu un sapratni ar cilvēkiem,jo cilvēki ir dažādi,un katram vajag sava pieja,varētu teikt,ka jābūt arī sava veida psixologam,lūk tādam ir jābūt normālam dakterim,tāpat tas atiecās uz visu medpersonālu,domāju,'seit "spēlē" galveno lomu,pats Galvenais ;veselības centra;ārsts,tāds būs arī kolektīvs,tāds ir mans viedoklis,dzīvoju Pļaviņiekos-Rīgā,tieši blakus šim centram,gribu piebilst,nezinu ar ko atšķirās ģimenes ārsts no tā'agrāk sauktā"učiskovij"'te ir par ko pastrīdēties,personīgi mans viedoklis-ģimenes ārsta nosaukums šeit nu pavisam neiederās,kā var būt ģimenes ārstam vesels rajons?tas sauktais"ģimenes ārsts"par mani un manu ģimeni nezin pilnīgi neko,pēc operācijas,kas man bija ļoti smaga,un izraisīja invalidāti,pat neapciemoja-nepainteresējās par manu stāvokli,es taču nevarēju staigāt,un to var saprast,kā viņš par mani vienu var painteresēties,ja viņam pilns rajons,par šo tēmu var runāt bezgalīgi,slimnīcā arī valda Xaoss,māsiņas staigā bez cepurītem,kur tas redzēts,viņas tur savu modi demonstrē,man ir ļoti sliktas vēnas,grūti tikt klāt,māsiņai protams nau cepurītes,bet frizūra-griezums matu ir tāds,ka viena acs tikai redz,jo otra ir aizsegta ar matiem,nu kā var strādāt ar vēnam nerunājot par frizūru,bet bez cepurītes,ar vēnām jābūt ļoti uzmanīgam,ja nu mats kāds nokrīt,mati taču brīvi ,galva kustās,atklājuši te Amēriku iet runa par nosaukumiem,nu ja tā skatās no tiem ārzemniekiem,tad ,lai skatās līdz galam,un rīkojās tāpat,tur slimnīcā visiem ir cepurītes,un ļoti pieklājīgs skats,vismaz no malas,kas vispār to ir atļāvis,vai kāds ir devis rīkojumu māsiņām staigāt bez cepurītes,tāpat atgriežoties pie tā sauktā"ģimenes ārsta"kad izsaucu pl.13.un atbild man ka atnāks pēc stundas,bet atnāk tad,kā pašam dr.tīk,es varēju nomirt simtreizes un atdzīvoties,ja man tas būtu lemts,tad jau labāk saukt uzreiz Ātros,bet nevis cilvēkam galvu grozīt,zinot kāds ir slimnieka stāvoklis,bet kā jau minēju,diez vai zin,jo jāapkalpo vesels rajons,ar to arī beigšu,nau jau jēgas te spriedelēt,kam ir tā nauda,tas arī dzer Šampānieti.Anna.