www.sudzibas.lv Veselības Centrs Pļavnieki Vizītes aizkavēšana, bardaks un haoss

Veselības Centrs Pļavnieki - Vizītes aizkavēšana, bardaks un haoss

Ļoti nepatīkami pandēmijas laikā, apmaksājot maksas vizīti pie cienījamā otolaringologa urtāna (35€) gaidīt Rindā 20 minūtes kamēr viņš pieņems 3 cilvēkus, aizkavējot savus pieņemšanas laikus. Kāda varētu būt Veselības aprūpes pakalpojuma kvalitāte, ja ne ārstam, ne iestādei neinteresē vismaz savu darbu organizēt tā, lai pacienti nepulcētos Rindā?

Nokavējot manu konsultāciju 20 minūtes, ārsts jautā, kāpēc man ir emocionālais uzbudinājums. Nopietni? Atsakās veikt izmeklēšanu un darīt savu darbu pamatojot ar to, ka “labāk nedarīt jo esiet uzvilkta” pārliekot atbildību uz pacienta un piedāvājot uzreiz rakstīt antibiotikas bez izmeklēšanas.

Bravo, augstākās kvalitātes pakalpojums.
Atteicos no nepamatotās zaļu nozīmēšanas, nekad mūžā pie šī ārsta negriezīšos.

Ak jā, vēl aizmirsu pieminēt - ārsts jauc zināšanas un uzvilkumu. Pajautāju, kādēļ ausi ar iekaisumu vajag bakstīt un “tīrīt” (spoileris - to nedrīkst darīt) , uz ko ārsts diezgan labi pamatoja, bet uztvēra, ka es negribu. Divas reizes precizēju ka es vēlos lai notiek ārstēšana, līdz ar to lai viņš dara visu ko viņš uzskata par pareizo. Viņš turpināja par emocionālo uzvilkumu.

Bravo, dakter, 35€, 10 minūtes vizīte un neadekvāta, neprecīza, lēna iejaukšanās līdz brīdim, kas pats pasaka “es to nedarīšu”. Pats pamatoja, pats atteica. Bravo.

Iesaku izglītoties pacientu-ārstu komunikācijā un mēģināt sadarboties ar pacientu, nevis uztvert ka savas autoritātes pazeminājumu jebkuru kritiski domājoša cilvēka jautājumu. Un jo vairāk - uztvert par aizvainojumu, piedodiet.

19.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (5)

K Kiska123 14.10.2020
Neizteiksana lidz galam

Bija vaalsts apmaksatais pieraksts pie narkolaga izradas ka ir jamaksa pilna cena neviens ieprieks nebridinaja par to ka ir vajadzigs nosutijums.

S Sudzibas.lv Admin 22.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R RXX 19.04.2021

Gaidīji 20 min., bet esi “iecepusies” tā, it kā būtu tur 3 h kvernējusi... labāk jau likt citiem nedaudz uzgaidīt, nekā sasteigt vizīti, vai ne? Turklāt jāpiekrīt ārstam, uzbudinājums ir ne pa jokam... ja raksti šādas murgainas sūdzības, bail iedomāties, kā tu runā ar cilvēkiem... 😑

K Ksenija Laporova 22.04.2021

Nākamreiz kad Jums gribēsies izpausties, droši dariet to savā kladē, kā aŗī personīgo novērtējumu atstājiet sev, jo tas ir nepieciešams tikai jums pašam - kā arī interesants arī jums pašam. Iespējams, arī jūsu mammai, kurai prieks par katru jūsu izteicienu.

Atgādināšu, ka ārstam tiek maksāts par sava darba savlaicīgu un kompetentu izpildīšanu, ārstniecības un diagnostiskām manipulācijām un kompetentu komunikāciju, nevis par nespēju organizēt savu darbu, savu personīgo projekciju paudīšanu un neētisku uzvedību konsultācijas laikā.

Ļoti priecāšos, ja visas nākamās konsultācijas PERSONĪGI JŪS man apmaksāsiet, kā arī visiem pārējiem cilvēkiem, kuri cieta un zaudēja savu laiku un resursus sākotnēji sagaidot profesionālo pieeju no šī ārsta.

R RXX 23.04.2021

Labprāt apmaksāšu Jums kādu nomierinošu līdzeklu kursu, man nav žēl! 🙂 Diez, šādā psihiskā stāvoklī maz var strādāt?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes