Veselības Centrs Pļavnieki - Vera Kuzņecova

Gribu sūdzēties par fizoterapeitu "Specializētu "ģimenes ārstu, Viņa uzliek nepareizu diagnozi, tad zvana vecākiem, un saka aplamības, kas tas par ārstu man tad jāsaka! Fui

P Pāvels 07.03.2011

Suoerīgs speciālists. neklausiet džeku ;)

I ilze 01.08.2011

Ļoti gudra, zinoša ārste. Dr. Vera Kuzņecova nav fizioterapeits, bet gan manuātais terapeits.

A Aina 23.03.2016

Man ir ļoti nopietnas problēma ar mugurkaulu. Bet, lai pagarinātu laiku līdz operācijai, vienīgais speciālists ir manuālais terapēts. Esmu ļoti apmierināta ar V. Kuzņecovu. Bet ir jāsaprot viena lieta: viņa nav pats Dievs, viņa ir tikai cilvēks un dara visu iespējamo savā specialitātē. Un galvenais ir, ka dara un cenšas darīt savu darbu labi. Viņa ir, tiešām, gudra sieviete ne tikai kā manuālais terapēts, bet arī kā terapēts. Nezinu kā citiem, bet man viņa palīdz un ir mans, pašlaik, vienīgais glābiņš.

Vera Kuznecova - labakais manualais teropeits! 4 reizes glaba mani ar astes lauzumu. Liels paldies, ka mums ir tadi arsti!