Veselības Centrs Pļavnieki - Slikts serviss

Žanna maračkovska apkalpo vienu klientu 35. Minūtes un nepieņem pēc pieraksta, paziņo jūs savu laiku nokavējāt uzredzēšanos. Lieki piebilst, ka man bija maksas laiks. Izniekoju savu laiku, kā arī biju izbadējos, jo nebiju līdz 1430 neko ēdusi. Neiesako šo dakteri...

15.05.2019

Sa

Tu Turkey901 15.05.2019

1) Ārsts nesēž un nedzer kafiju ar pacientu, bet gan strādā, aptaujā, diognosticē, utt.
2) Ja vienam pacientam izejot paspēj iešmaukt tas paciients, kuram pieraksts pēc Jums, tad tur nav ko brīnīties, Jūs tiešām savu iespēju palaidāt garām un laiku nokavējāt!

Zo Zoyy 15.05.2019

Taisnība, es redzēju šo notikumu. Es pie ārstes tiku, bet nepatika vizīte, rupja un asa. Nesapratu, tajā brīdī, kas tur īsti notika, bet nesmuki un nepieļaujami. Vajadzēja pieprasīt naudu atpakaļ.

Zo Zoyy 15.05.2019

Man draugs dienu iepriekš bija turpat pie Gunāra Ūbeļa, esot bijis ļoti labs ārsts!