Veselības Centrs Pļavnieki - Rindas pie ārstiem

Nesaprotu, kam domāts pieraksta laiks un numurs pie ārsta, kuru neievēro neviens-ne ārsts, ne pacients.Tantuki aiziet stundu ātrāk uz poliklīniku patusoties, bet pagaidām strādājošie nevar rēķināties ar savlaicīgu pieņemšanas laiku.Vai tiešām ārstu māsiņām ir tik grūti uzaicināt pacientus pēc pieraksta?Ja nākamreiz arī nokavēšu darbu, varēšu poliklīnikā sēdēt katru dienu un apmeklēt visus ārstus pēc kārtas, vairs neuztraucoties par rindu neievērošanu.

D D 26.01.2010

Tantukiem tas tak nedēļas notikums- vizit u doktara! Un runājās vai stundu un ārā nenāk! Izstāda kādas kaites pašam, kādas kaķim, sunim un kaimiņam! Jāņem brīva diena uzreiz, ja grib pie ārsta tikt :D

H haahh 26.01.2010

BLIN, KAA IEZVIEDZOS...

S Smacex 26.01.2010

Pie kura daktera tad šitā ieķēpājies?

е Елена 27.01.2010

Sveika. Plavniekos vienmer ta notiekas, pirma prioritate - pensionari.
Var gadities ka arsts pensijas vecuma, tad var sedet loti ilgi un gaidit.

E Eliza 27.01.2010

Uj, Ziepniekkalna poliklīnikā gadās 30 min nosēdēt PĒC pieraksta laika!

. ....kl 28.01.2010

Es gan saceltu haju, ja man tankuki līstu priekšā bez rindas. Tā ir, te virtuāli var izteikties kā grib un ko grib, bet ja vajag, tad klusē un visu paciešs.

I Innuendo 08.01.2016

Семейные врачи в плявниках ужасные.И пациенты тоже.
Видимо пропускать всех стариканов мне придется до собственной старости? если доживу. Сидят трындят по полчаса(минимум), даже по записи невоможно вовремя попасть, как минимум час в очереди ждать.А потом еще пропускать мамаш с детьми (это тоже не моя проблема!), особенно когда надо больничный взять и сидишь весь в соплях. Очень любят подарочки и на чай получать. Не дашь на лапу - прям враг народа.
Почему в конце концов врачи сами не ограничивают общение с пациентами? заявленными 15 минутами. И через одного пациенты им давние знакомые, с которыми обязательно надо потрындеть.

Вся система семейных врачей гнилая - источник левых больничных, неузаконенной оплаты и неквалифицированности.

I Innuendo 08.01.2016

извините, наболело. не беру уже больничные коротки (грипп там или еще чего) - ибо оно того не стоит! на транспорт потраться, просиди в очереди, нервы себе вымотай, послушай бред, получи больничный неправильно заполненный! и все конечно же за бабки

I Ints 12.07.2017

Ejiet uz citu veselības centru, jo šajā, ar dažiem izņēmumiem, ir sliktākie ārsti Rīgā. It sevišķi sajūsmina izvirtušais urologs... visi zin, ko viņš vīriešiem liek darīt, bet klusē...